2737
2739
عنوان

ای کاش بمیرم از بس بدبختم

| مشاهده متن کامل بحث + 8751 بازدید | 91 پست
همه یه سری کمبود هایی تو زندگيشون دارن،همیشه حسرت یه سری چیزها آدم رو آزار میده،آدم هرچقدر بیشتر تو گذشته غرق بشه بیشتر آسیب می بینه،مگه لیسانس گرفتن چیه ک خودتو بخاطرش زجر ميدي؟اما اگه برات مهمه باید بدونی تو هنوز فرصت داری ک دوباره شروع کنی

امشب با مامانم بحثم شد . من میخام فراموش کنم اونا نمیزارن. البته حقم دارن . من باعث شدم ناراحت شن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم زندگی رو بساز خودت دوباره

اینبار اونطوری که دوس داری با مرور گذشته آینده رو از دست میدی

کنکور بده دانشگاه برو .

رابطت رو با پدر و مادرت خوب‌ کن دلشون رچ به دست بیار.

کار پیدا کن کار کن

بزار همه به تو قبطه بخورن نه اینکه ترحمت کنن

گذشته رفته اما آینده تو مشتته بسازش جوری که میخوای خیلی از ماها مثلا من عروسی نداشتم اینم شد غصه؟ یه سالگرد ازدواجت یه جشن باحال بگیر همه رو هم دعوت کن

نازنینا ما به ناز تو جوانی داده ایم     دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا

به نظرم حالا که میگی دیگران بدن حال روحیه خودت خیلی خرابه.نمیشه که یهو زمین و زمان همه با هم بد بشن.بعدشم اکثر اونایی که با عشق و عاشقی ازدواج میکنن بعد ازدواج شوکه میشن چون فکر میکردن همه چیز خیلی رویایی تر باشه.خانوادتم با گذشت زمان میبخشنت تو به هرحال بچشونی حتی اگه ناراحتشون کنی

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
2738
به نظرم حالا که میگی دیگران بدن حال روحیه خودت خیلی خرابه.نمیشه که یهو زمین و زمان همه با هم بد بشن.بعدشم اکثر اونایی که با عشق و عاشقی ازدواج میکنن بعد ازدواج شوکه میشن چون فکر میکردن همه چیز خیلی رویایی تر باشه.خانوادتم با گذشت زمان میبخشنت تو به هرحال بچشونی حتی اگه ناراحتشون کنی

اونا منو همون موقع بخشیدن. اما من بیدار شدم. انگار من نبودم که اینقدر اذیتشون کردم. نمیدونم چرا ؟ الان دارم جبرانش میکنم ولی هرکاری میکنم حس میکنم جاشو پر نمیکنه

اونا منو همون موقع بخشیدن. اما من بیدار شدم. انگار من نبودم که اینقدر اذیتشون کردم. نمیدونم چرا ؟ الان دارم جبرانش میکنم ولی هرکاری میکنم حس میکنم جاشو پر نمیکنه

من خودم یه مادرم.حس میکنم اگه خوشبخت باشی میتونی گذشته رو جبران کنی.و اگر بجات باشم هر طوری هست کاری میکنم شوهرم با خانواده اش رابطه برقرار کنه.بلاخره چند سال به خاطر عشقش قید خانواده اشو بزنه شاید اما یجایی این کمبود و حس میکنه و مدل دیگه ای نشونش میده

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...