2737
2739
عنوان

مژده مژده پایان سختی ها،وفور نعمات نزدیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 38 پست
بدتر از اینک فقر زیاد بی ایمانی میارع؟و درست زمانی ک مردم ازفقز زیاد وجودخدارو نادیده میگیرن موقع ظه ...

عزیزم فقرا بیشتر خدا رو قبول دارن هااا

من با میلیاردرا در ارتباطم خدا میدونه یکیشون اعتقاد قلبی به خدا نداره اصلا یجور بیخیال زندگی میکنن انگار هرگز کارشون دست خدا گیر نمیوفته!

بدتر از اینک فقر زیاد بی ایمانی میارع؟و درست زمانی ک مردم ازفقز زیاد وجودخدارو نادیده میگیرن موقع ظه ...

آره خب همه میدونیم چقدر نحسی زیاد شده همه جا ولی طبق چیزی که از زمان ظهور میگن چندین سال دجال فقط قراره گمراه کنه آدما رو و بعد از اون امام زمان میاد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اواخر دوره قاجاريه  دو سوم جمعيت ايران توي قحطي بزرگ مردن به قدري فقر زياد بود كه مردم دسته دست ...

بنظرم هیچ دوره ای مثل الان سخت نبوده قحطی همیشه بوده الان غارت اختلاس قتل وخیلی چیزای وحشتناک تری اومده مردم ایمان ندارن اکثرا

2731
بنظرم هیچ دوره ای مثل الان سخت نبوده قحطی همیشه بوده الان غارت اختلاس قتل وخیلی چیزای وحشتناک تری او ...

پس برو تاريخ بخوان زمان چنگيز زمان جنگ جهاني اول وقحطي ايران كه مردم كنار خيابون علف ميخوردن تاريخ بدترين داستانها رو داره الان نسبت به گذشته مردم به منابع غذايي بيشتري دسترسي دارن 

چرا باور نمیکنی خدا در برابر بعضی مشکلات سکوت کنه؟؟ من چند ساله یه مشکل وحشتناک تو زندگیم دارم اینقد ...

من خودم بدترازشمام دارم توی مشکلات دست وپا میزنم اما بنظرم خدا دلیل داره برای سکوتش الان امیدوارشدم به ظهورفرج

2738
من خودم بدترازشمام دارم توی مشکلات دست وپا میزنم اما بنظرم خدا دلیل داره برای سکوتش الان امیدوارشدم ...

من دیگه خسته شدم از دیدن رنج عزیزم گاهی میگم خدایا واقعا هستی؟! خب یه حرکتی بزن نذار امیدمو از دست بدم گاهی میگم شاید من از دید خدا محو شدم نمیدونم چیه ولی هرچی هست منو از پا در اورده خیلی خسته ام😔