2733
2739
عنوان

مژده مژده پایان سختی ها،وفور نعمات نزدیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 38 پست
پارسال هم برنامه زندگی پس اززندگی یه اقای ک اکمابرگشته بودتعریف میکرد میگفت اون دنیا بهم گفتن ظهور ا ...

من حس میکنم نزدیک از نظر اینا تو بازه ۱۰۰ تا ۴۰۰ سال باشه.. این ترسناکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش بحالت که باور داری تا زنده ایم میاد من فکر میکنم زمانی میاد که استخونای سه نسل پشتمونم پوسیده ب ...

منم اصلا باورنداشتم الان باورم شد ومطمعنم خدا اینهمه دلای شکسته این همه سفره های خالی رو بی جواب نمیزاره وبیخیال نمیشینه و کاری میکنه اونم فقط ظهور اقاست الان واقعا اخرالزمان شده 

من حس میکنم نزدیک از نظر اینا تو بازه ۱۰۰ تا ۴۰۰ سال باشه.. این ترسناکه

نه عزیزم..دوره نبودنش ب اخررسیده و بایدبیاد..ظلم بیدادمیکنه..مردم ب جای رسیدن ک مبخان گوشت تن هموبخورن از نداری

خدایاخودت شاهد همه اتفاقا بودی و همه چی و سپردم ب خودت🤍
2728
نه عزیزم..دوره نبودنش ب اخررسیده و بایدبیاد..ظلم بیدادمیکنه..مردم ب جای رسیدن ک مبخان گوشت تن هموبخو ...

آخه خیلی چیزای بدتر از این هم توی طول تاریخ رخ داده، بخاطر اینه که فکر میکنم هنوز خیلی مونده، تازه دجال نیومده و...

2740
منم اصلا باورنداشتم الان باورم شد ومطمعنم خدا اینهمه دلای شکسته این همه سفره های خالی رو بی جواب نمی ...

اواخر دوره قاجاريه  دو سوم جمعيت ايران توي قحطي بزرگ مردن به قدري فقر زياد بود كه مردم دسته دسته كنار خيابون از گرسنگي جون ميدادن حقيقت  تلخ اينه كه خود ادما بايد براي سفره هاي خالي تلاش كنن دنبال معجزه نباشن 

آخه خیلی چیزای بدتر از این هم توی طول تاریخ رخ داده، بخاطر اینه که فکر میکنم هنوز خیلی مونده، تازه د ...

بدتر از اینک فقر زیاد بی ایمانی میارع؟و درست زمانی ک مردم ازفقز زیاد وجودخدارو نادیده میگیرن موقع ظهور فرامیرسع..

خدایاخودت شاهد همه اتفاقا بودی و همه چی و سپردم ب خودت🤍
منم اصلا باورنداشتم الان باورم شد ومطمعنم خدا اینهمه دلای شکسته این همه سفره های خالی رو بی جواب نمی ...

چرا باور نمیکنی خدا در برابر بعضی مشکلات سکوت کنه؟؟ من چند ساله یه مشکل وحشتناک تو زندگیم دارم اینقدر التماسش کردم اسنقدر گریه کردم ولی همچنان سکوت کرده😊

آخه خیلی چیزای بدتر از این هم توی طول تاریخ رخ داده، بخاطر اینه که فکر میکنم هنوز خیلی مونده، تازه د ...

دجال ما نمیدونیم کی هست شاید یکی ازحاکمان یه کشوری باشه که مردمشو ذله کرده اون که میگن یه چشم داره فکرگنم اصطلاحه

2706