2733
2739
عنوان

من و همسرم (همسرداری)

| مشاهده متن کامل بحث + 92321 بازدید | 4149 پست

یا عقد خاهرشوهر بود هفته پیش.من نرفتم ارایشگاه یهو گوشی شوهرم زنگ خورد ورفت گفتم کجابودی که خاهرزادم بردم ارایشگاه.منم گفتم خوب باخاهرت میرفت گفت اخه ١۵دیقه بعدازاون رفته.

یعنی ١۵دیقه چیه خوب میرفت تو ارایشگاه منتظرمیموند.

خدا دی بسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانم مشاور خسته نباشید.منو همسرم تقریبا با هم خوبیم اما سر چیزای کوچیک بهم گیر میده مثلاً رو حجابم خیلی حساسه میگه باید جلو بچه کوچولوها(ده سال اینا)حجابت کامل باشه.یا مثلا میگه با بعضی از دوستات حرف نزن بنا به دلایلی که حق با اونه. منم تا میتونم رعایت میکنم ولی بعضی وقتها آزارم میدن این موضوعات. حس میکنم زندانیشم. چکار کنم که با این موضوعات کنار بیام؟ 

2731
سلام خانم دشتی عزیز و دوستای خوبم منم هستم ولی اصلا حالم خوب نیست ترجیح میدم حرف نزنم میخونمتون

kh عزیز 

ان شا الله که مشکلی پیش نیومده باشه

اگر من ودوستانت میتونیم کمکت کنیم خوشحال میشیم اینجا مشکل رو با دوستانت در میون بزاری

kh عزیز  ان شا الله که مشکلی پیش اومده نباشه اگر من ودوستانت میتونیم کمکت کنیم خوشحال میشیم ا ...

ممنون از لطفتون خانم دشتی عزیز

امروز بچه ها سوال دارن منم تمرکز ندارم انشاالله دوشنبه میگم واستون تا باز هم از شما و دوستام راهنمایی بگیرم

سلام خانم دشتی من ی عادت بدی دارم ک همسرم خیلی از اون ناراحته میگه وقتی داریم بحث میکنیم نباید تن صداتو بالا ببری؟؟ولی خب حین عصبانیت نمیتونم خودمو کنترل کنم البته هوار نمیزنم ولی صدام از حد طبیعی ی مقدار بالاتر میره

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
2738

شوهرمم ی اخلاق بدی داره ک اونم اینه مثلأ ب شوخی حرف بد میزنه یا تو عصبانیت بد دهنی میکنه منم ب مرز انفجار میرسم چکار باید کنم

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
شوهرمم ی اخلاق بدی داره ک اونم اینه مثلأ ب شوخی حرف بد میزنه یا تو عصبانیت بد دهنی میکنه منم ب مرز ا ...

خانواده شوهر منم اینجوری هستن شوخی شوخی حرف بد میزنن.

بنظرماگه حرفش درمورد خانوادت نبودسکوت کن انگار نشنیدی اما اگهدرمورد پدرومادرت بددهنی کرد کوتاه نیا البته مقابله به مثل نکن محل روترک کن یا به بزرگ ترش بگو وجدی تهدیدش کن .البته نظر شخصیم

خدا دی بسه
سلام خانم دشتی خوب هستن. من شوهرم اصلا بهم توجه نمیکنم وهمیشه اولویت اول خانواده ش هستن بایه اشاره ...

من شما رو درک میکنم و به شما حق میدم که از همسرتون توقع توجه و حمایت داشته باشید لکن سعی کنید خودتون رو مستقل کنید مثلا چه دلیلی داره ایشون برای شما وقت دکتر بگیره خودتون این کار رو انجام بدید 

در مورد روابط ایشون با خانوادشون باید محطاتانه رفتار کنید 

نمیتونید انتظار داشته باشید که روابطش با خانواده رو محدود کنه لکن در مورد مدیریت مالی این حق شماست که بخواید از مخارج بیهوده صرف نظر کنه

میتونید بدون انتقاد وزمانی که حال رابطتون خوبه باهاشون صحبت کنید 

بگید که براتون ارزشمنده که نسبت به خانودش احساس تعهد داره و به فکرشون هست ولی انتظار دارید به عنوان همسر مدیریت مالی خانواده خودش رو هم داشته باشه

گفتید خواهر زادشون از ایشون خواسته پول برای لباس خریدن ایشون بفرسته (دلیل این خواسته چه بوده )

پدر ومادر خواهرزاده ایشون چه نقشی در این میان دارند که همسر شما پول لباس ایشون رو باید بده

خانواده شوهر منم اینجوری هستن شوخی شوخی حرف بد میزنن. بنظرماگه حرفش درمورد خانوادت نبودسکوت کن انگا ...

مرسی از نظرت

نه ادمیه ک حرمت قائله برا خانوادم

در مورد خودمونه البته حرف رکیک نمیزنه ولی خب توهینه حرفاش .خیلـــی سخته سکوت متأسفانه من ی عادت بدی ک دارم اینه که یخورده صبرمم کمه جوابشو میدم .وقتی توهین میکنه نمیگم خودتی و اینا چون بالا میگیره بحث ولی خیلی ک بهم فشار میاد میگم بدم ازت میاد ازت متنفرم😔😔😔

سلام منم یه مشکل دارم   اونم اینه که شوهرم هر کاری رو لفت میدهف من وقتی کاری قراره انجام بشه میگم چرا نباید همون لحظه انجام داد  اما همسرم همش پشت گوش میندازه ، هی میگه حالا انجام میدیم، حالا عجله نکن  ، مثلا واسه زنگ زدن  میگه حالا زوده حالا دیره بعدا میزنم ، یا واسه یه کاری حالا دوسه روز دیگه انجام میدیم   یه زنگ بخوام بزنه به کسی هی باید بگم جوابشو بدیا، الان زنگ بزنیا  یا الان این کارو بکنیا  نمیدونم خودم ازین همه تکرار خسته شدم  خیلی سرفرصت میخواد کاراشو بکنه سر این دیر کردنم نه همیشه ولی شده ضررم کردیم

من شما رو درک میکنم و به شما حق میدم که از همسرتون توقع توجه و حمایت داشته باشید لکن سعی کنید خودتون ...

خاهرزاده شوهرم هم پدرداره هم مادر.اما عادت کردن ازاین پول میگیرین.خاهرشوهرم گدابازی درمیاره همون موقع که دخترش ازمون پول خاست رفتیم پیش خاهرشوهر گفت پول میخاد ندارم بهش بدم اما روز بعد دیدمش رفته بود ارایشگاه موهاش بلوندکرده بود وهاشورابرو...

انگار شوهرم شوهر اوناست.عادت کردن ازاین بخان اینم هرجورباشه جور میکنه براشون.

الان شوهرم برمیگرده خونه نمیتونم زیاد ادامه بدم.

دکتر از آشناهای شوهرم بخاطر همین زنگ میزنه همون روز بهمون نوبت میده.

ازاین ببعد خودم شماره مطب رو میگیرم.

امابا این بی توجهی چکارکنم.خسته شدم ازاینکه تمام وقتش باخانواده ش همش با اوناس برااونا خرج میکنه.حتی میخاستیم بریم خونه دایی من خانواده ش دعوت کرد منم باهاش دعواکردم که خودم مهمونم هیچوقت بدون دعوت نمیرم هیچوقتم خانواده ت نمیبرم اونجا.

خدا دی بسه
سلام خانم دشتی من ی عادت بدی دارم ک همسرم خیلی از اون ناراحته میگه وقتی داریم بحث میکنیم نباید تن صد ...

سلام به سن خودتون و همسرتون  اشاره نکردید 

لکن یه موضوع مهمی که در روابط زوجین بهش اشاره میکنیم و در رابطه شما وهمسرتون پر رنگ هست اینه که رابطه زناشویی رابطه دوستی نیست که وقتی اختلاف نظر دارید به هم توهین کنید 

اجازه ندید حرمت ها بینتون بشکنه وکم کم براتون عادت بشه متاسفانه مشکلی  که بین شما وهمسرتون به وجود اومده عادی شدن بحث و الفاظی هست که بینتون ردو بدل میشه 

2706