2737
2734
عنوان

کی پایس عکس سفره هفت سین بزاریم؟😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1519 بازدید | 68 پست
مال منم دیدید؟  قشنگ بود؟ 🥺

خیلی🥹🥹🥹

یه شب رفتم توی صفحه نی نی سایتم دیدم همه ییییه اطلاعاتمو تایپک ب تایپک گفتم   و این گونه بود کاربری قبلی با سابقه رو ترک گفتم و تصمیم گرفتم دیگ ادم بشم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من موقت گذاشتم رو میز تا جاشو درست کنم هفت سینم هم دم دست نبود تو ظروف آشپزخونه چیدم اینه هم آینه ارایشمه 😂😂

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2742

وای مادر جوجو روووو نگاههههههههه😍😍😍😍😍😍😍😍

یه شب رفتم توی صفحه نی نی سایتم دیدم همه ییییه اطلاعاتمو تایپک ب تایپک گفتم   و این گونه بود کاربری قبلی با سابقه رو ترک گفتم و تصمیم گرفتم دیگ ادم بشم   
2740

ماشالله😍😍کیه ک دختر من با هفت سین عکس بندازه

من تاپیک قبلی گذاشتم دوباره بزارم؟ 

بلههههه😍🥹

2706