2733
2734
عنوان

مسافرت بدون بچه

2999 بازدید | 41 پست

سلام من 4 ساله ازدواج کردم یه پسر دو ساله دارم 

با خانواده شوهرم تو یه ساختمونیم 

کارمندم از صبح تا بعد از ظهر بچم پیش اوناس 

شوهرم گیر داد بدون بچه بریم مسافرت تقریبا 8 تا 10 روز 

بچم خیلی به من و باباش وابستس 

با اینکه پدر بزرگ و مادربزرگشم دوست داره 

من واقعا دلم نمی یاد بدون بچم برم مسافرت 

یه بار تو هفت ماهگیش رفتم و واقعا بهم سخت گذشت 

از یه طرفی شوهرم یه هفته باهام قهر کرد و هنوزم دلخوره 

من واقعا دوست دارم مسافرت برم ولی دلم با بچمه چون خیلی همه چیزو می فهمه 

هم عذاب وجدان دارم هم آرامش ندارم واقعا سرم درد می کنه از این همه فکر کردن

نكن اين كارو

بچه گناه داره خيلي ضربه بدي ميخوره

صبح تا ظهر گزاشتنش پيش يكي ديگه فرق داره با اين كه ده روز بزاريش و بري

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!

شوهرت چه سنگ دله

خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه بهم می گن بچه رو ول کن برو بهتر بذار نگهش دارن ولی من عمق درد رو توی چشمای بچم می بینم شبا بهم می چسبه می خوابه آرامش می گیره و خوابش می بره ولی شوهرم همش می گه پسرت پسرت فقط پسرت خیلی به شوهرم می رسم ولی بازم شدیدا حسادت می کنه

2728

گناه داره بچه خيلي ضربه ميخوره

بچه دو ساله رو راحت ميشه سفر برد با خودتون ببريدش، شوهرت رو راضي كن يا يه بهونه بيار و اصلا مسافرت نرو

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست..

من چون کلا پیش بچم نیستم همش کمبودشو دارم شاید مادرای خونه دار از بچه خسته بشن ولی من اصلا زیاد نمی بینم بچمو منم خسته می شم ازش چون خیلی شیطونه ولی واقعا تو این سن نمی تونم ولش کنم برم

.

خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن
2738

خواهر من و شوهرش همینجورن بچه شش ماهه رو گذاشتن رفتن سفر خارج!! گفتیم خب اشکال نداره یه دفعه ست ولی ماشاالله هرسال یکی دوبار اینجوری میرن مسافرت کلی ام بهشون خوش میگذره. بچه ش پسره، میگه اون چند سال دیگه بزرگ میشه میره دنبال زندگی خودش بزار ما تا جوونیم از سفرامون لذت ببریم!

هشت تا ده روز ‌ وقتی بهش فکر میکنم که چطور میخوان از بچم نگهداری کنن ته دلم یه جوری میشه . 

مسافرت با این تایم طولاتی رو نیشه گذاشت برای وقتی که بجه بتونه کارایشخصیشو خودش بکنه . این مدت طولانی مطمئنا خانواده همسرتو خسته میکنه

خواهر شوهر من چند سال پیش این کارو کرد. البته اون واسه عمل جراحی رفته بود.

شوهرم میگه از لحظه ای که مامانش پا از در خونه بیرون گذاشت گریه کرد تا وقتی که از سفر برگشت

بچه هفت شب و هفت روز گریه کرد.

الان پسرش یه بچه گریانه. همه ش تو استرسه این بچه

همه ش فک میکنه مامانش میره و نمیبرش. وقتی با بچه های دیگه بازی میکنه هر از چند گاهی میاد به مامانش سر میزنه ببینه هنوز سره جاش نشسته.

و واویلا اگه مامانش یه نوک پا تا سر کوچه بره اینو نبره

صدایی گریه هاش تا خونه ما میاد

پنج سالشه ولی همه ش رو پای مامانش نشسته. مثل چسب چسبیده

2706