2733
2739
عنوان

خرم سلطانم روحموگم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 14690 بازدید | 247 پست

نگوشوهرم کلی بااین دردل کرده این میدونسته من باردارم یه روزکه گفتم بریم سونو خیلی تعجب کردم قبول کرد نگواون زنه بهش گفته خیلی دوست دارم زمنوببینم وقرابوده منوببره اون ببینه اونم وقت دکترداشته دکترتغذیه خیرسرش وزنش بالاس انگاربعد یکی ازدوستای شوهرم هم عشق اون حانوم تشریف داشته واونم دیده که شوهرم پیله کرده بهش قضیه روبه شوهرم گفته وشوهرم ازحسودی داشته میمرده وهرچی به زنه گفته میشه من جای عشقت باشم اون گفته نه یه روزامتحان داشتن ضمن خدمت شوهرم بهش گفته بیام باماشینم دنبالت اونم گفته نه باعشقم میرم اون راننده سرویس این خانوم معلمابوده برف میومده خانوم به شوهرم پیام داده طفلکم توبرف سردش میشه نزارراه بیفته تواین سرماخطرناکه. تمام اینارو شوهرم بهم گفت یه شب دندونش دردمیکرد بهش قرص ارامبخش دادم همه چیولوداد حتی پاشده رفته پیش شوهراون زنه کلی غیرمستقیم مشاوره داده وگفته گرگ زیاده بیشترحواست به زن وبچت باشه بابچت بازی کن بهشون برس ال بل شل وبادوستشم حرف زده بوده که با زنه تموم کنه هردوشونم متاهلن اینکاراروروزی کرده که منوبرده بودسونو منوتنهاگداشت زفت من تنهایی ومطب بودم اقارفته بوده مشاوره بده به شوهرزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعددخترام به من گفتن مامان شرط بزار خونه بزنه به نامت وال وبل گفتم نه هیچی نمیتونه منواروم کنه تااینکه بعداینکه ازاون زن ناامیدشده بود شروع کرد پیام دادن اول پرروبازی دراورد بعدافتادبه التماس بعدمن شرط گذاشتم بهم حق طلاق داد وخونه روزدبه نامم ولی قصدم برگشتن نبود

وای خدایا فقط تو حرف اون خانمه موندم من خودم شوهر دارم ولی عاشق یکی دیگه ام بیا شماره فامیلمونو بهت بدم.....

یادمان باشد که ما ازدواج میکنیم که یک زندگی زیبا بسازیم نه دو زندگی معمولی را خراب کنیم!
2740