2737
2734
عنوان

خرم سلطانم روحموگم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 14690 بازدید | 247 پست

خرم جان. به حرف وکیل ها اعتماد نکن. بعضی هاشون خیلی پولکی هستن. یه روز پاشو برو دادگاه اونجا سوال کن که مراحلش چه جوریه. یا حتی توی همین سایت هم فک کنم وکیل داشته باشیم.

ما دختریم . مسلح به خطرناک ترین سلاح جهان : مهربانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خرم سلطان جان سلام بهتری؟؟؟ اوضاع در چه حاله؟

سلام بهترم فعلا هیچی فقط متوجه شدم که یه تل گرام باخط پسرخواهرش زده وبااون زن چت کرده واسم پروفایلش نوشته ه مراه اول کو؟

اه اه خیلی اشغاله تایه ساعت تنهاش بزاری گوه میزنه به تعهدزندگی مشترک 

دخترم براش نوشت هم

راه

اول کو!!!!اونم ازتعجب شاخ دراورد وزودنوشت باباجان دادنزنی عمومی نکنی به مامانت نگی دخترمم نوشت که مامان به من گفت اتفاقا!!!!

بعدگقت زدم به توپیام بدم دخترمم گفت ازروزی که رفتی زدی ولی به من با تل گرام پیام ندادی واونم میگفت الان حذف میکنم وبعدم گفت هرچی میخواین لیست بگین بخرم بیارم ودیگه نه خودش اتلاین شده نه اون زنیکه بدبخت که میخوادزنش شه خاک برسرهردوشون

دخترمم دیگهجوابشوندادواسه لیست 

باوکیل مشورت کردم گفت اصلانیازی نیست خودش درجریان باشه وکالت طلاقت طوری نوشته شده که وکالت تمام توهمه موردبهت داده مهریه طلاق حضانت بچه هاهمه چی . 

فقط میترسم یهوبیادوبااجباروابروریزی بخوادواردخونه بشه ومجبورشم کوتاه بیام بیادداخل 

البته وکیل گفت میتونی زنگ بزنی 110ونزاری واردشه ولی ابروریزی داره دیگه بایدپی همه چی وبه تنم بمالم 

عزیزم یه مثالی هست که میگه:

دیگی که واسه من نجوشه میخوام توش سر سگ بجوشه.

پس اصلا به این موضوع که اون الان در چه حاله و با کیه فکر نکن.

فقط به این موضوع فکر کن که نبودن اون تو زندگیت چقدر بهتره و خدارو صد هزار مرتبه شکر کن که خونه به نامت شده و یه سرپناه داری ضمن اینکه حق طلاق و موارد دیگه با شماست پس بدون خدا خیلی دوست داشته که این موقعیتو برات فراهم کرده.

در مورد اومدنش به خونه هم اصلا نگران نباش مطمئن باش نمیاد اگر میخواست تا حالا اومده بود چون میدونه جلوی قانون مقصره و نمیتونه به زور وارد خونه شما بشه.

راستی شما کدوم شهرین؟؟؟

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   
2738