2733
2734
عنوان

ترس از نزدیکی

| مشاهده متن کامل بحث + 6093 بازدید | 73 پست

سلام.من هم همین ترس رو داشتم حدود یکسالونیم. خیلی ترس شدیدی داشتم دوبارم دکتررفتم ولی بالاخره حل شد فهمیدم انقدرام سخت نیست

توروخدا دعاکنید بچم سالم بدنیا بیاد.یه صلوات واسه سلامتی بچم و زایمانم میفرستین😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ملی جون اصلا میلی به طرف مقابلت داری یا سردی کلا؟

میل دارم عزیزم و ادم سردی هم نیستم اصلا فقط برای بار اولش به شدت استرس دارم انقدر فکرمو درگیر کرده که حد نداره دکتر هم رفتم ولی گفت تو واژینیسم نداری پاشو برو خودتو لوس نکن😐بخدا همینو گفت

اولين رابطه كامل من منجر به خونريزي شديد شد اگه بينارستان نمي رفتم و ميخوابيدم فوت ني شدم

به زور سعي نكنين كارو تموم كنين

من مسير پاره شد ٢تا بخيه خوردم شب بستري شدم

ألا یا أیها السّاقی! أدر کأساً وناوِلها! که عشق آسان نمود اول، ولی افتاد مشکل‌ها.

من چندین بار امتحان کردم ولی هربار که شوهرم نزدیکم میشد سریع نفسم قطع میشد داشتم خفه میشدم انگار

توروخدا دعاکنید بچم سالم بدنیا بیاد.یه صلوات واسه سلامتی بچم و زایمانم میفرستین😢

2740
میل دارم عزیزم و ادم سردی هم نیستم اصلا فقط برای بار اولش به شدت استرس دارم انقدر فکرمو درگیر کرده که حد نداره دکتر هم رفتم ولی گفت تو واژینیسم نداری پاشو برو خودتو لوس نکن😐بخدا همینو گفت

خوب جای شکرش باقیه چون این دوست من هیچ میلی نداره البته همسرشم درجهت تحریک تلاشی نمیکنه

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

خاله خرسه تفاوت سایز زیاد بوده به نظرم  

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

دیبا خوب چون دوست من سرده ومیل نداره تلاشی هم نمیکنه.کلا براش مهم نیست که مشکلش حل بشه یا نه

2706