2733
2739
عنوان

ترس از نزدیکی

| مشاهده متن کامل بحث + 6093 بازدید | 73 پست

اره ترس اولین رابطه کاملا طبیعیه . بهش فکر نکن بگو هر چه پیش اید خوش اید. تو مایه های زایمانه که به هر حال باید بشه😃😃😃

باز هم بگو دوستت دارم …اینجا نه دماغ کسی دراز می شودنه گرگی به گله می زند

یکی از دوستای منم اینطوریه میگه از وحشت پاهام قفل میشه.8ماهه عروسی کردن نذاشته یک بارم شوهرش کاری بکنه بیچاره

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم راجب واژینیسم خوندم که بسته شدن غیر ارادی بدن هست و اینکه دکتر هم رفتم گفتن واژینیسم نداری چون با معاینه دکتر ترس و مشکلی نداشتم ولی برای اولین رابطه به شدت استرس دارم خیلی زیاد

اهان متوجه شدم 

پس استرس شما طبيعيه ولي نگران نباش 

توروخدا برا سلامتي مادر و پدرم يه صلوات بفرستيد. 
2731

دیبا چجوری به ترست غلبه کردی؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2738
اره ترس اولین رابطه کاملا طبیعیه . بهش فکر نکن بگو هر چه پیش اید خوش اید. تو مایه های زایمانه که به هر حال باید بشه😃😃😃

نه بابا بنده خدارو نترسون 

زايمان كجا و ....كجا

توروخدا برا سلامتي مادر و پدرم يه صلوات بفرستيد. 

ملی جون اصلا میلی به طرف مقابلت داری یا سردی کلا؟

خب اينجا چه كمكي ميتونن بهت بكنن؟؟؟

عزیزم کسایی که مثل من این مشکل و داشتن میتونن راهنماییم کنن بگن چیکار کردن که خوب شدن پیش دکتر و مشاور رفتن یا خودشون سعی کردن این میشه کمکی که میتونم بگیرم از بقیه

دیبا تاپیکات هنوزهستن؟برای همون دوستم میخوام

2706