2733
2739

خیلیا خواستن اطلاع بدم چیشد 

وگرنه قصد تاپیک زدن نداشتم که بعضی از دوستان ناراحت بشن 

اینم آخریشه در این مورد

اولا اینکه من شکایت نکردم چون وجدانم قبول نمیکنه بخاطر یک مو ۲۰ میلیون دیه بگیرم بچه ۳ ساله داره شوهرشم برا کارگری رفته بود جلفا 

خداروخوش نمیومد  

اینم از عمد نکرده بود به هرحال 

ار بغل و جلو موهامو میبرم میبندم خداروشکر همشون نسوختن  و به ریشه موهام آسیب نزده رشد میکنن ان شاالله 

ازاول هم قصد گرفتن خسارت نداشتم میخواستم بخاطر بی ادبی که کرد ادبش کنم ولی خب گذشتم 

اون مزاحم هم چند تا بچه مدرسه بودن که به این شماره پیج کاریم مزاحم میشدن وبااسم کیان باهام حرف زد و با اجازه شوهرم جواب دادم چون میخواستم بدونم کیه و قصدش از مزاحمت چیه 

و خب میدونستم  هم مرد نیست دختره طرز حرف زدنش معلوم بود 

وگرنه مستقیم شکایت میکردم

دوروز باهاش حرف زدم و بهم میگفت دوست دارم ولی متاهلی میتونی برام یه دختر پیدا کنی؟؟

تودومین روز من بهش پیام دادم سلام کیان جانم خوبی گلم؟خودش تعجب کرده بود چرا اینجوری باهاش حرف زدم

گفتم برات دختر پیدا کردم 

گفت جان من؟

بعد مشخصات خودشو فرستادم و هنگ کرد

گفتم آدرس کاملش فردا به دستم میرسه و.....

خب اونم ابراز پشیمانی کرد و گفت از نینی سایت مزاحم شدم

گفتم الان زمونه مزاحمت نیست میتونستم شکایت کنم و عواقب بدی داشته باشه 

و نصیحت کردم و اونو  هم بخشیدم 

تمام شد

پذیرش رحم اجاره و تخمک اهدایی از سراسر ایران.    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو نی نی سایت شمارتو از کجا آورده بودن 

چقد بیکار بودن😂

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
2731
شمارتو چطور اینجا گذاشته بودی؟ 

همین امضام هستا؟شماره شخصیم نیست شماره پیج کاریمه 

و چون شک کردم آرایشگره و فلان 

چون شماره شخصیم شارژ نداشت باایرانسل بهش زنگیدم و فک کردم چون اون شمارمو داره حتما اونه 

ولی خب اونارو هم شناختم  و اسم و مشخصات خودشو  دادم و فهمید جریان چیه و ممکنه چه اتفاقاتی بیفته ولی خب بخشیدمشون گذاشتم  پای جوونیشون 

تو نی نی سایت شمارتو از کجا آورده بودن  چقد بیکار بودن😂

اره بخدا همینو بگو خب جوونن  نمیدونن اگه طرف شکایت کنه چه اتفاقایی که نمیفته اونم به یک زن متاهل  

از امضام

2740