2733
2734
عنوان

چجوری حد و مرزم رو رعایت کنم؟

115 بازدید | 10 پست

من پدر ندارم مادرم هم خیلی تو قید و بند این چیزا نیست 

یعنی کاملا خودمم و خودم که باید حفظ کنم همه چیزو 

فقط نمیدونم چه خط قرمز هایی هست که یاید رعایت کنم؟ منم مثل دخترتون راهنماییم کنید لطفا ۱۶ سالمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداحفظتون کنه اول بهتره یه مرجع تقلید داشته باسید احکام و سوالاتترو ببینی

دوما برای حدود حتما خدا رو در نظر بگیر خودتو گول نزن که خدا نکرده شیطان نفوذ کنه درونت

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731
دلم میخواد همه چیزم حفظ شده باشه و نجابت و پاکیم رو داشته باشم توی همه مسائل از طرفیم نمیخوام لذت نب ...

الله اکبر احسنت به روح بزرگت 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
منظورت کجاست  کجا حد و مرز داشته باشی  تو رابطه؟

نه کلا 

من اصلاا مذهبی نیستم و اعتقاد ندارم شال و اینچیزا ندارم اهل ناخن و فلان هستم ولی مثلا حواسم هست لباسم خیلی کوتاه نباشه یا شلوار زاپ دار نپوشم نمیگم بده ها ولی دلم میخواد از یه یری حط قرمزا رد نشم 

عزیزدلم کتاب زنان زیرک رو حتما حتما بخون 

درباره همین حفظ حریم و احترام و عزت نفسِ

میاد فرق ی دختر باسیاست و ساده دل رو مقایسه میکنه تو اینترنت پیدا نکردمش ولی بزن تو جستوجوی تلگرام ی چندتا کانال میاره یکم بگردی پی دی افش رو پیدا میکنی پیدا نکردی بگو امیدوارم موفق باشی