2752
2734
یعنی بزار قشنگ ته نشین بشه املاحش یعنی؟

آره اگه جوشیده باشه چه بهتر ولی جوشیدا رو بذار خنک شه ، آب شیر اکسیژن زیادی نداره باید تو ظرف بریزی از محیط اکسیژن بگیره بعد بریزی تو تنگ ، ماهی ما ۳ساله زنده اس

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
ماهیمون مرد دوباره خریدیم باید چکار کنیم زود نمیرن طفلکیا ..غذا ..آبش همه اینا رعایت میکنیم طفلیا می ...

بزارشون تو فریزر😬😬😬😬

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا عکس نمیذاری من دوساعت منتظرم 😒😒😒😒😒🙄😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2731
مگه حیوانم که آدم حساب کردی. پروف مذهبی هم میزاریدد بعد این‌طوری هم حرف میزنید 🤣.  بای تعصبی

کی وقت میکنید دعوا کنید؟😐

گاهی در وجودمان به قبرستانی محتاجیم برای چیزهایی که درونمان میمیرند.
2740
ای بابا من خیلی مسوولیت پذیرم🥰

تف به ریا البته😂

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
فک کردی روزش قبوله ؟؟؟؟. 😂😂. 

نمیدونم والللاااا......اگ روزه باشه.....نمیشه کسی و قضاوت کرد.....من خودم در تعلیقی ب سر میبرم کاربری قبلیم فردا باز میشه

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
ریا نیس بابا😊😊😊😊

اره بابا بر منکرش لهنت عصن😂

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫