2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان نی نی نصف صفحه من نیست بعد اون لینکم برام باز نمیشه

سلام عزيز دلم

اين مشكل نصفه صفحه اى مربوط به سايته 

اگر مى خواى راحت تر بياى گروه تل گرام شمارتو برام بزار تا عضوت كنم

منتظرتيم عزيزم

2728

سلام دوستان خوب منم ازاین ماه اقدام کردم به امیدخدا 

یه پیشنهاد  ... الان فصل جمع کردن آب نیسانه که بنابر گفته پیامبر هرحاجتی داشته باشی برآورده میکنه 

البته دعاهای مخصوصی داره که تواینترنت سرچ کنین میاد وبسیار شفابخش برای بیماران

یاامام رضا بچمو ازخودت گرفتم خودتم مواظبش باش
سلام دوستان خوب منم ازاین ماه اقدام کردم به امیدخدا یه پیشنهاد  ... الان فصل جمع کردن آب نیسانه که بنابر گفته پیامبر هرحاجتی داشته باشی برآورده میکنه البته دعاهای مخصوصی داره که تواینترنت سرچ کنین میاد وبسیار شفابخش برای بیماران

مرسى عزيزم

آب نيسان؟ نشنيدم تا حالا

سلام بچه ها من که فک میکردم مامان96میشم ولی نشد..دوباراقدام کردم نشد ..مشکوک شدم که چرا باردارنشدم..شوهرو فرستادم آز اسپرم که متاسفانه دیدم بله مشکل کجاس..اسپرم شوهر هم تعدادش کمه هم تحرکش..دکتر سونو واریکوسل نوشته ..دوسه ماه طول میکشه دوره درمان..اونا که میخان تازه اقدام کنن خواهش میکنم ازتون اول شوهرتونو بفرسین آز اسپرم..خودتونم سونو رحم حتما برید..

سلام منم هستم نه ماه ازدواج کردیم.یک ماهه اقدام کردیم ولی خو هنوز نشدم هفده سالمم هست میترسم دعا کنین بشم اخه همش میگن تنبلی تخمدانو اینا زیاد شده.بچها یه سوال نزدیکی میکنین بعدش بریزه بیرون اشکال داره؟

Nدوستت داااارم عشـــــــــقمM  
2738
سلام منم هستم نه ماه ازدواج کردیم.یک ماهه اقدام کردیم ولی خو هنوز نشدم هفده سالمم هست میترسم دعا کنی ...

سلام عزیزم اصن زایمان زیر هجده سال که اصن جزءبارداری پر خطره..هنوز وقت داری جیگر😀.قبل اقدام حتما برو سونو رحم که کیست نداشته باشی.شوهرتم بره آز اسپرم بده که خ بهتره.تا باخاطر جمع اقدام کنی..ضمنا بعدنزدیکی منی باید بریزه بیرون طبیعی هست ..مهم اسپرمه داخل منی که اون باید به تخمک برسه

سلام عزیزم اصن زایمان زیر هجده سال که اصن جزءبارداری پر خطره..هنوز وقت داری جیگر😀.قبل اقدام حتما بر ...

میترسم خاهری یعنی میشه تو سن هفده سالگی تنبلی تخمدان داشته باشی اخه من شنیدم کسایی سنشون بیشتر هست 27 سال ب بالا دارن بیشتر این مشکل رو دارن...دعام کن 

Nدوستت داااارم عشـــــــــقمM  
میترسم خاهری یعنی میشه تو سن هفده سالگی تنبلی تخمدان داشته باشی اخه من شنیدم کسایی سنشون بیشتر هست 2 ...

خب از الان برو دکتر تحت نظر باش ..ببین احتمالشو بده تنبلی داشته باشی ..قرص میخوری خوب میشی اگه داری باید تحت نظر دکترت باشی اون بگه چیکار باید بکنی..اصلا نگران نباش دوست من تنبلی تخمدان خ شدید داشته ولی الان بارداره همه چی راه حل داره