2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان نی نی چون با وجود داشتن تنبلی نباید درنگ کرد برای بارداری فردا هم دیره همین امروز 

من دو سال منتظر بودم تا بلاخره باردار شدم اگ۶ میدونستم تنبلی دارم از همون شب عروسی اقدام میکردم 

من سه سال بعد ازدواج بچه خواستم تا دو سالم علاف بودم بعد مادر شدم

2731

من ۷.۵سال شده ازهمون اول عروسی بچه میخاستم اما نشد خیلی خستم دیگه صبرم تموم شده جاریم یه ماه ازد کرده بیبی چک زده مثبت شده خدایا چرامن اینقد بدبختم 

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂
2738

سلام دوستان

منم دوماه اقدام بودم که خداروشکــــــــر خدا زیاد منتظرم نذاشت و دومین ماه جوابمو داد😍😍😍

بچه ها ماه اول اقدام برای من خیلی سخت گذشت همش از همون اول فک میکردم نی نی دارم و حتی وقتی جواب آزمم منفی شد بازم امید داشتم ....

ولی ماه پیش تصمیم گرفتم که بیخیال بیخیال باشم تا یاده بچه میوفتادم خودمو سرگرم یه چیزی میکردم که ازیادم بره .... شماام سعی کنید زیاد بهش فک نکنید تا زود نتیجه بگیرید😍😍

من شب عید مبعث بی بی زدم اصلا باورم نمیشد بی بیم دوخط شده بود خیــــــلی لحظه ی قشنگی بود ....

ایشااالله همه ی دوستانی که منتظر نی نی هستن به زودی زود خدا یه تودلی بهشون بده به حق این ماه های عزیز🙏🏻🙏🏻

دوستان برام دعا کنید وقتی رفتم سونو قلب نی نیم بزنه☺️

خدایا شکرت  
من ۷.۵سال شده ازهمون اول عروسی بچه میخاستم اما نشد خیلی خستم دیگه صبرم تموم شده جاریم یه ماه ازد کرده بیبی چک زده مثبت شده خدایا چرامن اینقد بدبختم

مشکلتون چیه ؟

بارداریم برام معجزست برای کنجد تو دلم صلوات میدین سالم بیاد تو بغلم😊

من تنبلی دارم الانم اینقد اعصابم خرابه فقط گیر میدم ب اقام 

دعا کن برا من تو دعات مستجابه 

ب نی نیت بگو دعا کنه برام

مائده جون استرستو کم کنی زودتر جواب میگیری عزیزم

راسی یه سوال شما هم بعد نزدیکی تخلیه میکردین اسپرمو اعصابم خرابه 

احساس میکنم همش ریخته بیرون

راسی یه سوال شما هم بعد نزدیکی تخلیه میکردین اسپرمو اعصابم خرابه احساس میکنم همش ریخته بیرون

دکترم گفته بود بعداز نزدیکی نیم ساعت پامو بالا نگه دارم ولی خوب چون خسته میشدم 10 دقیقه میتونستم پامو بالا نگه دارم فقط

خدایا شکرت  
2706