2733
2734
عنوان

میخام بدونم حق بامنه یا شوهرم یامن زیادی سخت میگیرم📸🤷

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 46 پست
چه رفتار هوشمندانه ای 😍 قطعا اگر طور دیگه ای برخورد میکردی دعوا و بحث میشد اینطوری زودتر به نتیجه ...

ولا من میخام دعوا وبحث کنم که دلم خنک بشه و ددیگه این کارو نکنه

ولا من میخام دعوا وبحث کنم که دلم خنک بشه و ددیگه این کارو نکنه

حتی اگه نتیجه نگیری 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم اینکه اصلا کار نکنی هم بده عروس ما خونه خودش مثل خر کار میکنه تو جمع ما عین عقب افتاده ها میش ...

خدایی رفتارتون باهاش چطوریه احترامشو میگیرین و ازش خوشتون میاد

چی بگم اینکه اصلا کار نکنی هم بده عروس ما خونه خودش مثل خر کار میکنه تو جمع ما عین عقب افتاده ها میش ...

عزیزم خب اون خونه خودشه و خونه شما مهمونه

همون طور که شما خونه اونا مهمونی ..و توقع کار کردن ازتون نمیره

مهمونا حتما تو پذیرایی و کارها ب میزبان کمک معقول می‌کنن

اما نمیشه توقع داشت بیاد بیش از حد کار کنه و خب درست نیست

2728
شاید میخواد احساس راحتی کنی و خودتو عضو همون خونه بدونی  بهش بگو هر کاری ی وقتی داره   &n ...

نمیخااااااام حرف اونو گوش بدم اگه اون یه کم حرف منو گوش داد منم حرف اونو گوش میدم میخام باهاش دعواکنم دیگه حق نداره اینجور باهام رفتارکنه

خدایی رفتارتون باهاش چطوریه احترامشو میگیرین و ازش خوشتون میاد

خوشم نمیاد اما حترام خدایی میذارم  ولی اون نمیذاره کلا خیلی مغرور و عقده ایه ۱۳ سالم از من کوچکتره انتقام تمام زجرای مادرش از خانواده پدریشو میخواد از ما بگیره 

2740
عزیزم خب اون خونه خودشه و خونه شما مهمونه همون طور که شما خونه اونا مهمونی ..و توقع کار کردن ازتون ...

بهرحال عروس مثل دختر می مونه من که باشم که هستم وقتی مادرم دست تنهاس شعور حکم میکنه بیشتر کمک کنه

نمیخااااااام حرف اونو گوش بدم اگه اون یه کم حرف منو گوش داد منم حرف اونو گوش میدم میخام باهاش دعواکن ...

ن زوده   آدم عاقل زود عکس العمل بد نشون نمیده   حوصله کن به وقتش بگو   دوران نامزدی اونم برا اینجور مهمونیا دلخوری ایجاد نشه بهتره

مردا دوس دارن زنشون ازشون حرف شنوی داشته باشه  احساس پادشاهی میکنن

بعید میدونم با حرف رفتارشو اصلاح کنه 

مثلا اگه بگی هر وقت کمک لازم باشه خودشون ازم کمک میخان خب کلا تاثیری نداره 

چون ایشون همین الانشم تحت فرمان همونا از شما این درخواستو میکنه و اگه ایشونم درخواست نکنه خود مادرشوهر و خواهرشوهرات همچنان همین روندو ادامه میدن 

اگرم بخای بگی من میخام با تو وقت بگذرونم برمیگرده میگه ما تو خونه خودمون به اندازه کافی وقت میگذرونبم و شما ضایع میشی تو جمع 

تنها راهش جدی برخورد کردنه 

فقط باید بگی خودت میتونی تشخیص بدی کجا چکاریو انجام بدی و نیازی به تذکر ایشون نیس

شل گرفتن تو این موارد یه همچین مردیو درست نمیکنه 

این سیاستایی که دوستان گفتن دور و برم خیلیا انجام دادن و الان با ۵۰ ۶۰ سال سن هنوز شوهرشون مثل شوهر شما مونده

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
چیکاار کنم ؟  بعد دعوا با بیلم بخاد بلندم کنه هیچوقت نه خودشوکمک میکنم نه خانواده بی شرف وبی ا ...

با زبون خوش بهش گفتی؟ 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

من همیشه ظرفا رامیشستم یه تشکر نمی‌کردند حتی تو بارداری  

جاریم  می‌نشست از جایش بلند نمیشد اونو مهمان می‌دیدند منو کلفت  ، یهبا نشستم مادر شوهرم گفت خوبه ظرفا را بخوریم نخشکه منم گفتم آره  ولی نرفتم خودش شست وبعد دادم بیداد که یه مشت پرو دوره خودم جمع کردم ، اگه دوست نداری نکن 

لطف مکرر وظیفه ی مقرر مثل بتن نشین تو سفره جمع کردن و پهن کردن کمک بده شما نباید همه کارها را انجام بدید .

چیکاار کنم ؟  بعد دعوا با بیلم بخاد بلندم کنه هیچوقت نه خودشوکمک میکنم نه خانواده بی شرف وبی ا ...

یواش تر 

خامی نکن دخترم 

جای پای خودتو محکم کن 

خودتو یه خانم با شخصیت نشون بده 

مراقب عکس العمل اونا هم باش 

تو میخوای ی عمر عروس اون خونه باشی 

2706