2733
2739

توعقدم همون ابتدای نامزدی میرفتم خونه  مادر شوهر وخانوادش شوهرم میگفت پاشو ظرف بشور پاشو خودت برو از تو یخچال میوه بیار مهمون داریم بیا براشون غذادرست کن حتی برامهمونی پاگشا خودم وخانوادمو دعوت کردن گفتن من از صبح تا شب برم کمکشون کنم که البته نرفتم هیچ کدوم از اینا رو بجز یکی دوبار خودمون بودیم فقط رفتم میوه از تو یخچال آوردم خواهراش دعوتمون میکنن همون اولی که میشینیم شوهرم میگه پا

شو کمک کن پاشو برو چای بیار یعنی این کار شوهرم باعث شده همه منو به عنوان کمک کار ببینن نه مهمون 

من که عروسارو میبینم تو دوران نامزدی یاکار نمیکنن یا خیلی سبک

به شوهرم چی بگم چطور حالیش کنم رفتارش اشتباهه البته اگه حق بامن باشه باید یه دعوای حسابی باهاش کنم که برای همیشه یاد بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینطوری ک خیلی سخت میشه...من ماه پیش بود به همسرم گفتم دیگه تو جمع مامانتینا ب من نمیگی فلان کارو بکن نکن انگار ی جورایی ارزشمو میاری پایین هر وخ لازم بدونم پا میشم کمک میکنم یا نمیدونم ی طوری رفتار کنی که انگار هیچی بلد نیستم خنگم البته با لحن اروم گفتم و از اون موقع دیگه نمیگه باهاش حرف بزن ...من خونشون همیشه ظرفارو میشورم فقط 

کاملا حق باشماست 

شاید از سمت خانواده به ایشون گفته میشه شمارو بلند کنه اما درهرصورت باید خودشون این موضوع رو درک کنن. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
اینطوری ک خیلی سخت میشه...من ماه پیش بود به همسرم گفتم دیگه تو جمع مامانتینا ب من نمیگی فلان کارو بک ...

چه رفتار هوشمندانه ای 😍

قطعا اگر طور دیگه ای برخورد میکردی دعوا و بحث میشد اینطوری زودتر به نتیجه رسیدی 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2740

چی بگم اینکه اصلا کار نکنی هم بده عروس ما خونه خودش مثل خر کار میکنه تو جمع ما عین عقب افتاده ها میشینه یه گوشه طوری که اگر داداشم نمیگفت تو خونه انقدر کاریه فکر میکردیم بلد نیست کار کنه و تنبله

داره تو رو میسازه یا ب اصطااح بار میاره.

ک کلفتی خانوادش کنی.

متوجه نیستی؟

بگو اگ کمک بخوان-بهم میگن....

نرو خونشون اینقدر....

دعوت رسمی کرد با خانواده برو.

اگ جوابتو ندادم یعنی لیاقتِ جوابم رو نداشتی! 

شاید میخواد احساس راحتی کنی و خودتو عضو همون خونه بدونی 

بهش بگو هر کاری ی وقتی داره    بوقتش انجام میدم 

برا اینکه حرف اونم گوش کرده باشی ی کمک کوچولو بده مثلا میوه ها رو بیار  یا کمک بده ظرفارو بردارین

دعوا که نگیر اول کاری ، مردا متوجه این چیزا نیستن متاسفانهههه 

شما یه جوری اگاهش کن که فکر نکنه به خاطر مشکل یا از سر دشمنی با خانوادش میگی 

ولی نذار این روند ادامه پیدا کنه ، چون دیدم عروسایی که از اول زیاد کار کردن بعدش بقیه فقط به چشم یه وظیفه ازش دیدن 

دو روز دیگه زیاد کار نکنی،  میگن وظیفه اته ! 

ولی تعادل ، گاهی یه کمکی رسوندن در حد همون مهمان خوبه به نظرم 

حق با هیچکدومتون نیست. نه به اون شوری شور نه به این بی‌نمکی. اعتدال داشته باشید. مثلا ما رسم داریم مهمون هم که باشیم به میزبان کمک می‌کنیم و اگه نکنیم و فقط یه گوشه منتظر سرویس و پذیرایی باشیم خیلی بی‌احترامیه و بدتر شخصیت آدم پایین میاد

دختران شاد، زیباترین دختران هستند :)
2706