2733
2734
عنوان

من یه مدت چادری بودم و پیش فامیلم چادر میپوشیدم ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 10335 بازدید | 284 پست
چی بگم دیگه به خودشون اجازه ندن درباره استایل و ظاهر من نظر بدن

عزیزم بی ادبی و بی احترامی اونم تو این ماه مبارک کار درستی نیست لبخند بزن و بگو این انتخابمه ایجوری راحتم و اگه خواستن بحث کنن شما ادامه نده انشالله که خیره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
عزیزم این درسته اما پوشش داریم تا پوشش ی سری آدما انگار میرن عروسی اونا باید امر به معروف بشن  ...

نه من استایلم خیلی ساده اس

ولی اونایی هم که میگین اونطوری هستند حق شون اینه که باهاشون محترمانه رفتار بشه نه اینکه شخصیت شون خورد بشه که حجاب شون رو رعایت کنن

در واقع شخص امر به معروف کننده خودش گناهی هم سطح گناه طرف مقابل رو مرتکب میشه

منظورم اینکه مسلمان واقعی توی این زمونه انگشت شمار شده

بقیه دارن تظاهر میکنن به مسلمان بودن 

یکیش پدر خودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا ۶ ماه سرت کردی کی یادشه اخه کی اصا توجه میکنه 

اگرم واقعا کسی چیز توهین امیزی گف بگو ببخشید متوجه سوالتون نشدم منظورتون چیه 

در اکثر مواقع چون طرف خودش میدونه فضولیه نوع و لحن سوال پرسیدنشو عوض میکنه که اونموقع محترمانه میتونی بگی علاقه ای ندارم به سوالتون جواب بدم 

نه من استایلم خیلی ساده اس ولی اونایی هم که میگین اونطوری هستند حق شون اینه که باهاشون محترمانه رفت ...

شخصی که امر به معروف میکنه اکه درست انجام بده کلی ثواب می‌بره اما اگه اشتباه انجام بشه خوب نیس 

بهترینِ خودت باش رفیق 🌿✨
2728
کلا ۶ ماه سرت کردی کی یادشه اخه کی اصا توجه میکنه 

اینقد به همه چیز زندگی ما کار دارن 

به شوهر کردن و خواستگار داشتن و نداشتن و دانشگاه قبول شدن و نشدن و... هم کار دارن اینکه چیزی نیست

انگار دنبال یه چیزی هستند شماتت کنن بقیه رو

شخصی که امر به معروف میکنه اکه درست انجام بده کلی ثواب می‌بره اما اگه اشتباه انجام بشه خوب نیس 

حقیقتا با اینکه چادریم و مذهبی دیگه از این کلمه امر به معروف گریز پیدا کردم فقط تا بحث حجاب میشه پرچم امر به معروف میره بالا 

یه کم سرمونو کنیم تو زندگی خودمونم بد نیس سرتا پا ایرادیم به بقیه میگیم موهاتو بده تو 

2740
حقیقتا با اینکه چادریم و مذهبی دیگه از این کلمه امر به معروف گریز پیدا کردم فقط تا بحث حجاب میشه پرچ ...

عزیزم ادمی باید امر به معروف کنه ک با این مسئله آشنایی داشته باشه و کلاس رفته 

و اینکه اگه شما مذهبی باید بدونی ادم اول خودشو درست میکنه بعد بقیه رو ولی وقتی خودش محجبس میتونه امر به معروف کنه اونم از راه درست و محترمانه

و این یک واجب دینیه 

بهترینِ خودت باش رفیق 🌿✨
اینقد به همه چیز زندگی ما کار دارن  به شوهر کردن و خواستگار داشتن و نداشتن و دانشگاه قبول شدن ...

ببین من خیلی تجربه کردم با یه لحنی که انگار حرفشون درست نبوده بگو ببخشید نشنیدم چی فرمودید یا ببخشید متوجه منظورتون نمیشم 

یارو یا بیخیال میشه تکرار کنه یا سوالشو کلا عوض میکنه و محترمانه میگه 

عزیزم ادمی باید امر به معروف کنه ک با این مسئله آشنایی داشته باشه و کلاس رفته  و اینکه اگه شما ...

درحال حاضر امر به معروف و نهی از منکر ما اگر به شیوه امام حسین باشه باید ایستادن در برابر ظلم و فسادی باشه که داره به مردممون میشه ولی ایا هست؟

پس اینهمه ادمی که اکثرا هم اتفاقا طلبه و روحانی هستن و جلوی ظلمی که به اسلام میشه واینمیستن و طرفدارشن این کلاسا به دردیشون نخورده 

درحال حاضر امر به معروف و نهی از منکر ما اگر به شیوه امام حسین باشه باید ایستادن در برابر ظلم ...

عزیزم شما مطمئنی مذهبی ؟

کدوم ظلم بوده ک طلبه ها واینستادن

بحث رو انحرافی نکنیم 

شیوه امام حسین مال اون زمان بوده مثل عصا حضرت موسی

ک مختص به زمان خودش بوده 

الان جبهه فرق مرده جنگ نرمه 

جهاد تبیین مهمه 

بهترینِ خودت باش رفیق 🌿✨

من کاری به این مباحث ندارم محبث اصلی چادر بود 

اینکه میگی مبارزه در برابر فساد کار طلبع ها نیس 

کار نظامه ک خداروشکر موفق هم بوده 

اما تمومی ندارن مفسدین 

پس تقصیر نظام و دولت و طلاب ننداز

بهترینِ خودت باش رفیق 🌿✨
عزیزم شما مطکئنی مذهبی ؟ کدوم ظلم بوده ک طلبه ها واینستادن بحث رو انحرافی نکنیم  شیوه امام ح ...

بستگی داره تعریفتون از مذهبی چی باشه 

مذهبی که تو این چند سال ساختن یا مذهبی که پیامبر خون دل خورد و علی و خونه نشین کرد و.... 

ببخشید ولی درست نیس باهاتون بحث کنم فک میکنم باهم اختلاف فکری سیاسی داشته باشیم ❤

2706