2733
2739
عنوان

یک دقیقه برای امام زمان ❤🌱

82 بازدید | 8 پست

❣قرار منتظران

💐بسم الله الرحمن الرحیم💐

#دعای_فرج

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

اِلهی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفآءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطآءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجآءُ وَ ضاقَتِ الاَْرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ وَ اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخآءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ الِ مُحَمَّد اُولِی الاَْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَ انْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ

🦋الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ

🦋اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی

🦋السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ

🦋الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَل

🦋یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ

🦋مُحَمَّد وَ الِهِ الطّاهِرین.

❄️ #دعای_غریق

« یَا اللَّهُ یَا رَحْمَانُ یَا رَحِیمُ یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَى دِینِک َ

مهربون میشه واسه سلامتی و ظهور امام زمان عج یدونه صلوات بفرستی ❤

✶𖤐⃟▪️ᬷ‌𖤐⃟ᬷ‌‌‌‌≽✶𖤐⃟▪️𖤐⃟ᬷ‌‌‌‌≽✶𖤐⃟▪️✶

#دعای_سلامتی_امام_زمان_عج🌼

بِسم اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم

۞اَللّهُمَّ۞▪️۞کُنْ لِوَلِیِّکَ۞▪️۞الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ۞▪️۞صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلی آبائِهِ۞▪️۞فی هذِهِ السّاعَه وَفی کُلِّ ساعة۞▪️۞وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً۞▪️۞وَعَیْناً حَتّی تُسْکِنَهُأَرْضَکَ۞▪️۞طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها۞▪️۞طَویلا۞

🌤أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪَ ألْـفَـرَج🌤

مهربون میشه واسه سلامتی و ظهور امام زمان عج یدونه صلوات بفرستی ❤

التماس دعا

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عااالی بود 🤩🤩🌻اللهم عجل لولیک الفرج

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2740