2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش عزيزم خدا خودش به وقتش ني ني تو ميده شايد هنوز وقتش نشده من فكر ميكردم هيچ وقت بچه دار نشم و خدا خواست الان چند روز ديگه نينيم مياد

ای جان خداروشکر شیش روز دیگه ب دنیا میاد😍😍😍😍😍

همسرم و پسرم عااااشقتوووونم  
منم تقریبا سه ساله دارم یه راهی رو میرم و برمیگردم😢الان باردارم اما اصلا نمیدونم چه سرنوشتی در انتظارمهانشالله خدا هرموقع تصمیم گرفت یه نی نی بذاره تو دلمون دیگه تا آخرش مراقبش باشه و صحیح و سالم بذارتش نو بغلمونحتی اگر قراره خیلی دیر باشه اشکالی ندارهفقط ازمون نگیرتشناباروری یک درده عزیزم اما از دست دادنِ فرزند هزار و یک دردانشالله همگی به خواسته امون برسیم

عزیزم نگران نباش انشاالله ک نی نیت صحیح وسالم ب دنیا میاد خدا خودش حفظش کنه  

2731
منم تقریبا سه ساله دارم یه راهی رو میرم و برمیگردم😢الان باردارم اما اصلا نمیدونم چه سرنوشتی در انتظارمهانشالله خدا هرموقع تصمیم گرفت یه نی نی بذاره تو دلمون دیگه تا آخرش مراقبش باشه و صحیح و سالم بذارتش تو بغلمونحتی اگر قراره خیلی دیر باشه اشکالی ندارهفقط ازمون نگیرتشناباروری یک درده عزیزم اما از دست دادنِ فرزند هزار و یک دردانشالله همگی به خواسته امون برسیم

مرضی جان الهی ک نینیت سالم بیاد بغلت.نگران نباش عزززیزم

بنیتا جان ممنونم از دعای خیرت

من یه سقط توی 5 هفته داشتم و یه زایمان زودرس توی 22 هفته😢

الان 18 هفته باردارم سرکلاژ شدم و روزانه خروار خروار دارو مصرف میکنم با اینحال بازم نمیدونم چه سرنوشتی در انتظارمه

خدا اینبار بهم رحم کنه😭

اگر قابل باشم برای سبز شدنِ دامنِ همهء منتظرا که خودمم یکیشونم دعا میکنم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
من اولین باراقدام کردم باردارشدم وای توروخداناراحت نباشیا توام باردارمیشی ولی یکی ازدوستای دیگمم ک هم سن خودمونه اونم بعداز6ماه اقدام باردارشد واسه هرکس متفاوته خدابزرگه تو الان توبهترین سن هستی شک نکن ک خیلی زودمامان میشی

الهیییی آمییین.امیدم فقط  خداست

2740

عاشق نی نی جون اصلا نگران نباش مادر شدنِ تقدیرِ همهء ماهاس حالا یکی زودتر یکی دیرتر یکی آسونتر یکی سخت تر

اره عاشق نی نی قبل عید تو 6 هفته سقط شد منم 3 ساله ازدواج کردم....3 ماهه دیگه انشالله اگه دکترم بگه مشکلی نیست میخوام دوباره اقدام کنم....خدا خودش کمکمون کنه

انشالله خدا بهمون بچه صحبح و سالم عطا کنه

انشالله نی نی شما کی سقط شد و علتش چی بود.... من لک بینی داشتم از اول بعدشم خونریزی و... دکترم میگه یکبار سقط رو پیگیری نمیکنیم اما من نگرانم میخوام دوباره برم پیشش و بگم ازمایشات سقط رو بنویسه

مرسی عزیزم انشالله توام هر چه زودتر تاپیکِ بارداریت رو میزنی و 8 ماه بعدشم تاپیکِ زایمانِ شیرینت رو 

من مطینم اصلا نگران نباش

روز خوش گلم

[QUOTE=42408478]انشالله نی نی شما کی سقط شد و علتش چی بود.... من لک بینی داشتم از اول بعدشم خونریزی و... دکترم میگه یکبار سقط رو پیگیری نمیکنیم اما من نگرانم میخوام دوباره برم پیشش و بگم ازمایشات سقط رو بنویسه[/QUOTE

دلم خووونه.پارسال همین موقع ها بود سقط شد نینیم.همون مث شما اول لکه بینی بعدم تبدیل شد ب خونریزی هرچقدم شیاف استفاده کردم قطل نشد.هفته شش بودم😢😢😢😢

2706