2737
2739
مرسی عزیزم انشالله توام هر چه زودتر تاپیکِ بارداریت رو میزنی و 8 ماه بعدشم تاپیکِ زایمانِ شیرینت رو من مطینم اصلا نگران نباشروز خوش گلم

مرسییی عزیزم.انشالله.شمام بارتو ب سلامت زمین بذاری.روز بخیر دوست خوبم

همسرم و پسرم عااااشقتوووونم  

دقیقا منم هرچقد شیاف زدم فایده نداشت دکترم رو عوض کردم امپول زدم فایده نداشت..... الهی عزیزم خیلی سخته... خدا قسمت هیچکس نکنه انشالله زودی باردار میشی و به سلامتی به وقتش نی نیت دنیا میاد.شما 

ازمایشات سقط رو دادید یا دکتر شما هم میگه نمیخواد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقیقا منم هرچقد شیاف زدم فایده نداشت دکترم رو عوض کردم امپول زدم فایده نداشت..... الهی عزیزم خیلی سخته... خدا قسمت هیچکس نکنه انشالله زودی باردار میشی و به سلامتی به وقتش نی نیت دنیا میاد.شما ازمایشات سقط رو دادید یا دکتر شما هم میگه نمیخواد.

نه منم آز ندادم دکترم گفت نمیخواد.انشالله شمام زود باردار بشی و سالم بیاد بغلت.آره سقط خیلی سخته.ازون سختتر انتظاره😢😢😢

همسرم و پسرم عااااشقتوووونم  
نه منم آز ندادم دکترم گفت نمیخواد.انشالله شمام زود باردار بشی و سالم بیاد بغلت.آره سقط خیلی سخته.ازون سختتر انتظاره😢😢😢

ممنون عزیزدلم همچنین شما توکل به خدا انشالله خیلی زود انتظار شما هم به پایان میرسه و خبرای خوب میدی بهمون 💕

2738
بنیتا جان ممنونم از دعای خیرتمن یه سقط توی 5 هفته داشتم و یه زایمان زودرس توی 22 هفته😢الان 18 هفته باردارم سرکلاژ شدم و روزانه خروار خروار دارو مصرف میکنم با اینحال بازم نمیدونم چه سرنوشتی در انتظارمهخدا اینبار بهم رحم کنه😭اگر قابل باشم برای سبز شدنِ دامنِ همهء منتظرا که خودمم یکیشونم دعا میکنم

ای جااااااانم عزیزدلم نگران نباش انشاالله به حق خانم فاطمه ی زهرا این دفعه نی نیت سالم بیادتوبغلت   

2706