2752
2734
عنوان

با مردی که از خودتون زیبا تره ازدواج نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 53298 بازدید | 741 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر من معمولی رو به زشت بقیه میگن واقعا زشته و هیجی نداره البته اخلاقم نداره هر بلایی که فکر کنی سر ...

دقیقا به زشتی و زیبایی نیست خیلی 

بیشتر به ذاته 

ذات کثیف باشه نمیشه درستش کرد طرف با زیبا ترین زن دنیا هم نمیسازه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2731
مهمه ها ،اما گاهی آدم مقایسه می‌کنه ،شوهر من بدنسازی قد بلند و خوش تیپ ،اما من چاق شدم و الان مقایسه ...

بله دست خود ادم نیس 

من دوسال با شوهرم دوست بودم مهم نبود

ولی الان ک نامزدیم همش دارم خودمو مقایسه میکنم

مهمه ها ،اما گاهی آدم مقایسه می‌کنه ،شوهر من بدنسازی قد بلند و خوش تیپ ،اما من چاق شدم و الان مقایسه ...

بله درست میگین ...به هر حال دوطرف باید همتراز هم باشند تا چالش کمتری باشه ...

ولی مهلقا باقری را مثلا بینیم ...عالم و آدم میگن جواد عزتی حیف شده...ولی اون اصلا بهایی نمیده...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
😂

آقا حداقل یکی از معیار ازدواج رو مفتی بدست آوردم . ممنونم استارتر

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
بله درست میگین ...به هر حال دوطرف باید همتراز هم باشند تا چالش کمتری باشه ... ولی مهلقا باقری را مث ...

واقعنم حیف شده😂

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
این حرفا دیگه قدیمی شده  با اینکه درست میگی ولی دیگه برا کسی مهم نیست

اره الان چیزهای دیگه ای مهمه خصوصا پول 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا