2737
2739
عنوان

با مردی که از خودتون زیبا تره ازدواج نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 53096 بازدید | 741 پست

زشتی و زیبایی نسبی هست 

من قدم ۱۵۳. شوهرم ۱۸۵ 

ولی اصلا حس کمبود ندارم انقدر خودم به خودم حس خوب دارم که شوهرم اون دفعه میگفت خداروشکر گنده نیستی 

چهره هامون بهم میاد یکم شوهرم قیافه متناسبتری داره ولی بازم من خیلی قیافه خودمو دوست دارم اونم همش میگه خوشگلی 

به نظرم به خاطر اینکه خودمو دوست دارم به چشم اونم خوشگل میام 

نمیشه عزیزم بارها عکس العمل نشون ندادم ولی هی تکرارش کردن چقدر آدم میتونه خودشو بی تفاوت نشون بده در ...

واقعا بعضیا چقدر بی وجدان و سنگدلن چجور دلشون میاد اونم تو جمع دل بشکنن.مطمئن باش چوبشو می خورن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا بعضیا چقدر بی وجدان و سنگدلن چجور دلشون میاد اونم تو جمع دل بشکنن.مطمئن باش چوبشو می خورن

اره واقعا تعجب می‌کنم ولی بنظرم مقابله با اینا بهترین کار اگر اونموقع بتونی جواب بدی

2731
بله درست میگین ...به هر حال دوطرف باید همتراز هم باشند تا چالش کمتری باشه ... ولی مهلقا باقری را مث ...

چقدرتاپیکهاتونو دوست دارم یه حس مثبت یه حس انسان دوستانه و مهربانی در اون موج میزنه..ان شاءالله تنتون سالم و خوشبخت باشین❤️

میشه برای شفای خواهرم دعا کنید ممنونم