2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من خودم میتونم سر کار برم هم آشنا به نسخه خوانی هستم هم کار آزمایشگاهی یه دوره هم آرایشگری رفتم اما با بچه کوچیک نمیتونم برم سر کار تو شهر غریب کسی نیست بجم رو نگه داره.شیرخوار هم هست.تو دلم خیلی غصه هست پس کی خدا روی خوش زندگی رو نشونم میده؟چه گناهی کردم که تاوانش این زندگی باشه؟

عزیزم همه مشکلات دارن. هرکس یه جوری. ظاهر زندگی دیگرانو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن.

میتونی با یه سیاست زنانه یکم از هزینه ها رو کم کنی و پس انداز داشته باشی. 

مامانهای تیر 96:                  http://www.ninisite.com/discussion/topic/1180793/%D9%85%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%DB%8C%D8%B1-96

ادم وقتی خوشبخته که از زندگیش راضی باشه..حالا هرجور که میخواد باشه..من یکی رو میشناسمبا حقوق پونصد تومن میگه به هرچی که تا الان میخواستم رسیدم..

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2731

چقدر اینجا نظرهای مختلف و درآمدهای مختلف وجود داره ما هم درآمد شوهرم کمه و اجاره و قسط بدهی هامون خیلی زیاد تازه ۴۵ م بدهکاریم  خوش بهحال اونایی که درآمد ماهیانه اشون ۵۰ م چون من هر شب کابوس این بدهکاری رادارم 

خدایااا  خیلی به کمکت نیاز دارم کمکم کن

ادم وقتی خوشبخته که از زندگیش راضی باشه..حالا هرجور که میخواد باشه..من یکی رو میشناسمبا حقوق پونصد تومن میگه به هرچی که تا الان میخواستم رسیدم..

منم با شما موافقم 

من مشکل مالی ندارم ،پول دارم اما نی نی ندارم براش خرج کنم چه فایده 

البته در حد دوستان نیست شاید به نظر خودم خوبه به لطف خدا تا حالا که چیزی کم نداشتیم 

خدایا خودت حافظ نی نیم باش الهی آمین
2740
منم با شما موافقم من مشکل مالی ندارم ،پول دارم اما نی نی ندارم براش خرج کنم چه فایده البته در حد دوستان نیست شاید به نظر خودم خوبه به لطف خدا تا حالا که چیزی کم نداشتیم

عزيزم واسه خودت خرج كن، ني ني هم به وقتش مياد همه پولاتو خرج ميكنه