2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

شوهر من راننده آژانسه.روزی 100 تومن داره اما آخر ماه 0 میشیم چون قسط و خرج خونه و اجاره کمر شکنه.

همین دیشب سر خرید خونه کلی دعواکردیم.بهش گفتم وقتی هر شب غذا مجلسی میخوای زود به زود تموم میشه مواد غذاییمون.

قربون دختر نازم برم کاشکی یه پشتوانه داشتم و از این زندگی کذایی میرفتم.

بعضی وقتا به سرم میزنه بچم رو بغل کنم و برم جایی که هیچ کس منو نشناسه فقط یه شغل آبرومند داشته باشم تا بچم رو بزرگ کنم بدون سر خر  

تیکر تولد دوتا گلهای زندگیمه😍
شوهر من راننده آژانسه.روزی 100 تومن داره اما آخر ماه 0 میشیم چون قسط و خرج خونه و اجاره کمر شکنه.همین دیشب سر خرید خونه کلی دعواکردیم.بهش گفتم وقتی هر شب غذا مجلسی میخوای زود به زود تموم میشه مواد غذاییمون.قربون دختر نازم برم کاشکی یه پشتوانه داشتم و از این زندگی کذایی میرفتم.بعضی وقتا به سرم میزنه بچم رو بغل کنم و برم جایی که هیچ کس منو نشناسه فقط یه شغل آبرومند داشته باشم تا بچم رو بزرگ کنم بدون سر خر

خوب عزيزم خودتم يه كاري انجام بده خواهر من ٤ماهه تاتو هاشور ياد گرفته شايد باورتو نشه ماهي حداقل ٦ور ميداره

عزیزم من خودم میتونم سر کار برم هم آشنا به نسخه خوانی هستم هم کار آزمایشگاهی یه دوره هم آرایشگری رفتم اما با بچه کوچیک نمیتونم برم سر کار تو شهر غریب کسی نیست بجم رو نگه داره.شیرخوار هم هست.

تو دلم خیلی غصه هست پس کی خدا روی خوش زندگی رو نشونم میده؟

چه گناهی کردم که تاوانش این زندگی باشه؟

تیکر تولد دوتا گلهای زندگیمه😍
عزیزم من خودم میتونم سر کار برم هم آشنا به نسخه خوانی هستم هم کار آزمایشگاهی یه دوره هم آرایشگری رفتم اما با بچه کوچیک نمیتونم برم سر کار تو شهر غریب کسی نیست بجم رو نگه داره.شیرخوار هم هست.تو دلم خیلی غصه هست پس کی خدا روی خوش زندگی رو نشونم میده؟چه گناهی کردم که تاوانش این زندگی باشه؟

عزيزم ميتوني تو خونه آرايشگري بكني سرمايه هم نميخواد از طريق اينستا هم تبليغ كن خودتو ناراحت نكن

شوهر من مغازه ابزار ساختمان داره. خداروشکر درآمدش خوبه و تو هر ماه متغیره و میشه گفت که میانگین بین ۳ تا ۳ و نیم تو هر ماه میفته

دوست جونام میشه واسه براورده شدن آرزوم ی صلوات بفرستید
2706