2733
2739

دوستان خبر دارین که دوقلو باردارم. هفته 29 هستم. امروز رفتم ضربان قلب بچه هامو بگیره نمیتونست پیدا کنه. گفتن سخته دوقلو. قبلا هم طول میکشید. همش از زیر سونو کیت فرار میکردن بچه ها. خلاصه بعد از کلی گشتن صدای قلب دخترمو ضعیف پیدا کرد و پسرمم اصلا پیدا نکرد. بعد گفت ضربانشون ضعیفه برو سونو بده. منم در عجب بودم که بچه هام شکم منو پاره کردن حالا چطور میشه ضعیف باشه. گفت برگشتی چیز شیرین بخور تو ده دقیقه 10 تا حرکت کنن باهم. منم شمردم 43 تا حرکت کردن.ناگفته نماند قبلشم بیرون بودم مجبورا زیاد راه رفتم فشارمم افتاده بود. 

بنظرتون جنینی که قلبش ضعیف بزنه انقد حرکت داره یا اینکه ربطی نداره؟

تو مطب دکتر خودش یه لحظه سریع مال هردورو پیدا میکنه. اما درمانگاه خیلی خنگ بازی درمیارن. آخرشم گفت ضربانشون ضعیفه. اما من اصلا هول نشدم سونو هم برام نوشت نرفتم. چون حرکاتشون مثل همیشه اس. نظر شما چیه بچه ها؟ باید میرفتم سونو؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

مامان طاها والا اصلا به ذهنم نرسید که به دکترم بزنگم. چون خیلی ورجه ورجه دارن. مخصوصا ازدهفته پیش نوع حرکات و شدتشون بیشتر شده و کلا از رو پوست شکمم معلومه. منم گفتم ولش کن بابا😉

2738

من اطلاعاتی ندارم فقط میدونم سر برادرام که دوقلو بودن تو ماه چهار و پنج به مامانم گفتن بچه هات ویروسی دارن که مغزشون از کار میندازه و خنگ میشن و تشخیص این بود که یکیشون هم با نارسایی کلیه به دنیا میاد و بهش گفته بودن سقط تشخیصی کنه ولی یه دکتر دیگه رفت و یه کم صبر کرد و به خدا توکل کرد و داداشام سالم سالم به دنیا اومدن و خیلی هم باهوش.

خدا بزرگه ا گر وضعیت نرماله با پزشکتون مشورت کنید و گوش به حرف غ پزشک ندید.