2733
2739
عنوان

شما هم باشید خجالت میکشید؟؟؟؟؟

1960 بازدید | 36 پست

بچه ها عمه من بعد ۶سال میاد خونمون ما هم تهران زندگی میکنیم  اما خونمون ۵۰متری و کوچیکه ووسایلی خونم خوب نیست خیلی خجالت میکشم اونا آپارتمانی خونه نمیدونن حالا بیان ببینن ۵۰متری تازه میگن طرف رفته تهران تو قفس خونه برادر و اونیکی دختر عمم هم میرن اونا خونشون خیلی بهتره و مقایسه پیش میاد دیشب که فهمیدم به شوهرم گفتم اونم گفت تو ناشکر این حرفایی شما باشید خدا وکیلی خجالت نمیکشید....

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

نه خجالت براي چي ؟  زندگي انقدر سخت شده كه كسي كه از راه درست داره زندگي ميكنه معمولا سخت ميتوانه پيشرفت كنه خجالت نكش سرت را هم بگير بالا 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درسته ناشکر نباش. اما سعی کن با اولین پس انداز مبل وسایل بخری. وقتی وسایل خونه شیک باشه متراژ خیلی به چشم نمیاد

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

اووو یه مهمونه دیگه،سخت نگیر،مهم خودتون و روزی حلال،دلت خوش باشه عزیزم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2738

وضع اقتصادیمون بد نیست ماشین خوب یه خونه قدیمی ساخت خریدیم ولی شوهرم اصلا تو کار خرید وسیله خونه نیست میگه تا خراب نشده لازم نیست یه اتاق خوابم هست میگم جای دیگه بریم اجاره حالا رفته دوباره همینخونرو رهن کرده اون خونه قدیمی هم میگم حالا پول ندارم بازسازی کنم ارزش نداره باید چند سال دیگه صبر کنی کلی اعصابم بهم ریخته من الان دوست دارم شاید چند سال دیگه مرد م

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

نه چرا خجالت بكشي

مگه دزدي كردي يا آدم كشتي كه خجالت بكشي. اين فرهنگ اشتباهيه كه تو ايران رايجه. بيخودي به پاش نسوز توام.

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...
2706