2733
2739
عنوان

شما هم باشید خجالت میکشید؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1961 بازدید | 36 پست

دوست عزیز هرکس شرایط خودش رو داره من تا پارسال تو یه آپارتمان ۳ خاب نوساز زندگی میکردم امسال مجبور شدم تو یه خونه سازمانی ۱خاب زندگی کنم با ۳ تا بچه

من ۳ تا دختر دارم خیلی دوستشون دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی خداییش خیلی سخته مخصوصا برا کسی که بچه داره وخونش کوچیک و آپارتمانی خدا کنه هرکی خونش کوچیکه بتونه بزرگشو بخره 

آمین

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2728
نه بابا عنه 😁بد گیرت نیومده دخترجان.من ۵ ماه هست امدم جایی که خویشاوندان پدریم همه اینجان.من جمله سه عمه ویک عمو.دریغا و وا اسفا  که یکبار به من سرزده باشن.البته که منزل برادرشون رو همواره منور میکنن اونم چندین روز ودرتمام گرفتاری ها یا د پدر بنده میکنن.

منکه خودم ازنعمت داشتن  عمه محرومم متاسفانه .

ولی خودم عمه هستم .با همه وجودم دوستشون دارم  برادرزاده بزرگم که به تازگی ازدواجم کرده محبتم بهش بیشترم شده  

ببینم رفتار خودت با عمه هاتون چجوریه تا حالا شما سر زدین ؟شاید توقع دارن  شما اول احوالپرسشون باشین 

بفرمایید یه   فنجون خبررر داااغ😊😊

منکه خودم ازنعمت داشتن  عمه محرومم متاسفانه .ولی خودم عمه هستم .با همه وجودم دوستشون دارم  برادرزاده بزرگم که به تازگی ازدواجم کرده محبتم بهش بیشترم شده  ببینم رفتار خودت با عمه هاتون چجوریه تا حالا شما سر زدین ؟شاید توقع دارن  شما اول احوالپرسشون باشین  

محبوب جونم خداروشکر.منم عمه خوبی میشم حتما.فعلا که عاشق برادرمم😋.والا ادرس که نمیدن هیچ به برکت حضور ما در اینجا مامیم راحت شده اونجام نمیرن دم به تله ندن😁برای عید هم هم زمان با اون ها رفتیم روستا یی که اغلب تعطیلات همه میریم.ولی افتابی نشدن😎تا قبل اومدن من به اینجا خیلی تعارف میزدن ها الان که اومدم غیب شدن🤔.من دوسشون دارم ولی خوب انتظاری هم ندارم.هر جور راحتن ☺زندگی ها سخت شده