2737
2739
عنوان

دوست تقلید کار بیایید

92 بازدید | 15 پست

دوستم باهاش خیلی صمیمیم ولی این اخلاق گندشششش منو از خودش متنفر کرده من هر کاری کنم فوری میره اون کارو میکنه من هرچی بخرم میره همون رو  مثلا لباسای عیدمو دید مانتو سبز و بوتکات سیاه رفت دقیقا همونجوری مانتو کتی سبز و شلوار بوتکات سیاه گرفتتتتت تازگیام ی تغییر دکوراسیون دادم تو اتاقم میگه اله بله همون مدلو واسه منم میفرستی در میارم میچسبونم اتاقم شما تا حالا همچین دوستی داشتید ؟چطور باهاش برخورد کردین بنظرتون دکور اتاقمو بفرستم واسش؟اگع نه چ بهونه ای بیارم چی بگم جالبه خودشم میدونه داره از حدش میگذره میگه چ عیبی داره ست میشیم اقاااا من اگه نخوام خونه زندگیم با یکی دیگه ست شه باید کیو ببینممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واسه تو ک خوبه من یکی از دوستام توی دوران مدرسه مثلا میخاستم به دبیر یچی بگم اون دقیقا هم‌زمان با من حرفمو تکرار می‌کرد

یا کنار دبیر میومدم اونم هم‌زمان با من میومد دقیقا کار منو تکرار میکرد خیلی بده درکت میکنم

دقیقا 

دوست من ک الگوش زندگی منه 

آرزوی اینو داره جا من باشه حالا زندگی اون خوب‌تره ها

حتی ب دوست پسرش گفته بود تک فرزنده داداششو پنهان کرده بود عین من باشه 😂😂

الانم از وقتی ازدواج کردم رفت و امدش کمه باهام افسرده شده چون عین شوهر من نمیتونه پیدا کنه(البته از دور فک میکنه چ خبره)

2738

خیلی بده و اعصاب خورد کن حق داری ناراحت باشی 

منم یه دختر ۱۴ ساله دارم هر چی بخره هر کاری کنه حتی مدل مو فردای همون روز دوستش که همسایمون هم هست انجام میده دختر منم فقط حرص می خوره 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
دقیقا  دوست من ک الگوش زندگی منه  آرزوی اینو داره جا من باشه حالا زندگی اون خوب‌تره ها ...

بنظرم با این کات کنی بهتره منم اگه ازدواج کردم هیچوقت نمیزارم اینجور ادم اطرافم باشه

چقدر عجیبی تو خب ایرادش چیه الان این همه شاگرد از مربی باشگاه تقلید میکنن برای ورزش و تغذیه پس مر ...

وا چه طرز فکر مسخره ای دارید یعنی من بیام هرکاری شما کردی رو عینن بکنم عین لباسات بخرم هرروز هرکاری رو میکنی تقلید کنم به نظرت عادیه؟!

خب رابطتت رو قطع کن رک بگو ببخشید فلانی جون تو یه مدل دیگه انتخاب کن من نمیخوام دقیقا مثل هم باشیم ب ...

والا همون موندم  نمیتونم رک بگم برعکس بعضیا پررو نیستم اصلا

وا چه طرز فکر مسخره ای دارید یعنی من بیام هرکاری شما کردی رو عینن بکنم عین لباسات بخرم هرروز هرکاری ...

اهمیتی برام نداره

مثلا من مدتهاست که دیگه مانتو نمیپوشم بجاش تیشرت بلند میپوشم

تقریبا نصف دوستام مثل من دارن این مدلی میپوشن

چه ایزادی داره

خوشحالم میشم که از من الگو بگیرن

اهمیتی برام نداره مثلا من مدتهاست که دیگه مانتو نمیپوشم بجاش تیشرت بلند میپوشم تقریبا نصف دوستام م ...

عزیزم الگو با تقلید فرق داره  شما دوستاتون  بات هم استایله ولی مال من میره عین همونا رو میگیره انگاری دوقلوییم

2706