2737
2734

سلام.من عاشق گربه هام.قراره یه گربه dsh بگیرم که تقریبا یک ماهشه .تاحالا تجربه نگهداری از گربه نداشتم.

میخوام بدونم چون هفته ای یکی دو روز خونه شوهری اینا میرم با تغییر مکانش مشکلی نخواهد داشت؟

سلام 

گربه ها به تغییر مکان حساس هستند

روزهایی که نیستید غذا و احتیاجاتش رو آماده بزارید و برید،با خودتون نبریدش

البته من خودم ندارم،خواهرزاده ام خیلی وارده و چند تا گربه هم داره

واکسنهاش باید به موقع زده بشه،قبلش دامپزشکی ببرید تا مطمئن باشید بیماری های خاصی نداشته باشه..

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم گربه مثل سگ نيست و به تغيير مكانش حساسه 

و بازم مثل سگ نيست و مستقل ه 

مايحتاجش رو بذار و برو يكي دو روز هيچ اشكالي نداره 

گربه هاي ناودوني خيلي شيطونن مخصوصا بچه گيشون   

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2731

ممنون سرگل عزیز.چشم برای واکسنهاش و عقیم سازی حتما حواسم هست بموقع انجام میدم.

برای دوروز غذاشو بزارم خودش میخوره درست؟میترسم زیاد بخوره یا مشکلی پیش بیاد براش تنهایی.البته خواهرم هست ولی از گربه میترسه!

من تو خونه مامانم نمیذاشت بیارم،،تو حیاط ازشون نگه داری میکردم😁غذاشو بزار برو

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

نه مشكلي پيش نمياد 

گربه خيلي مستقل ه فقط حواسشون دورادور باشه كافيه 

خودش ميخوره دستشويي ميره ميخوابه

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

فقط اگر مطمئن هستید تا آخر میتونید مسیولیت قبول کنید بیارید

چون این طفلی به محیط خونه عادت میکنه و بعد از مدتی اگر رها بشه بیرون در محیط شهری خیلی اذیت میشه

هرینه هاش کم نیست و باید در این زمینه مطمن باشید

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2738

سرگل عزیز درسته نداشتم تاحالا ولی انقدر علاقه داشتم که کلی مطالب دربارش خوندم و همه چیشو تئوری بلدم   

بازم ممنون از هشداری که دادی.چشم   

کوکی جان ممنون :)

مربا مامانه منم یک مخالفه ولی وقتی بیارم ببینه چه نازه و کثیف کاری نداره راضی میشه   

تازه با مادرشوهرم هماهنگ کردم گفت اگه خواستی بیار پیش خودم   

پت شاپ آنلاین باران پت فروشگاه غذا و لوازم حیوانات خانگی است و مرجعی برای بررسی، مقایسه و انتخاب کالاهای مورد نیاز برای نگهداری، آسایش و سلامت حیوانات خانگی دوست داشتنی و دلبندمان است.

*** با ارسال رایگان به سراسر کشور ***

غذای سگ، غذای گربه، غذای پرندگان، غذای جوندگان، انواع تشویقی سگ و گربه ، غذا و داروی تقویتی و مکملهای غذایی مخصوص سگ و گربه ، لوازم نگهداری گربه و سگ ، لوازم بهداشتی گربه و سگ 

سلام

من یه خواهر دارم که 24 سالشه، خودم 17 سالمه، خواهرم اخیرا یه گربه پرشین آورده خونمون تقریبا یه سالشه از موقعی هم که آورده اصلا زندگی نداریم، همش میپره اینور اونور، مواش انقدر میریزه که کل خونه و همه چیمون شده مو، بعد چون خونمون هم کوچیکه اصلا نمیتونیم زندگی کنیم، هر چی هم من و پدر مادرم میگیم اینو ببره اصلا حرف تو گوشش نمیره، به نظرتون من چیکار کنم که اینو ورداره ببره؟؟؟؟

من پسرم خیلی تنهاست میخوام بخرم فقط میترسم خونه پر مو گربه بشه و کلی بیماری های واگیدار بیاره با خود ...

نهه اصلا اینطوری نیس اگر هر روز موهاشو شونه کنی اصلاا نمیریزه و واکسنش هم بزنی هیچ وقت مریض نمیشه

وقتی پدرمادرت عرضه ندارن جلوی بچشون وایسن تو کاری نمیتونی بکنی!

اخطار لغو کاربری به خانواده کاربر چکار دارید؟؟؟

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2706