2733
2734

واقعا چرا ؟؟زن که میگن لطیفه پس چرا ۹ ماه بارداری ،درد زایمان ، شیر دادن بچه هزار جور زحمت بچه ، شب زفاف ، خونه داری که صد جور کارای ریز ودرشت داره ،تازه هرماه هم که ......میشیم ، واز همههههه مهم تر شوهر داری که آیا اونم قدرتو بدونه یانه  من خسته شدم 😭😭تو آفریدن مردا خیلی پارتی بازی شده چقدر ازهفت دولت آزادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اتفاقا ب نظر من مرد بودن سخت تره 

بخای نخای بار مالی زندگی رو‌ دوش‌مرده صبح تا شب کار کردن بعدش باز به خانواده رسیدن 

درسته الان خانما هم بیرون کار میکنن خودم هم شاغلم اما بازم ب نظرم دغدغه اقایون بیشتره ( اینا البته برای یه مرد نرمال صدق میکنه )

کارای یدی ای که آقایون میکنن خیلی سنگینه واقعا

2738

تو این زمونه مردا هزار بار باید بزائن تا بتونن زندگی رو بچرخونن..هرچی کار میکنن بازم مثل خری که تو گل گیر کرده تو گرونی گیر میکنن همیشه شرمنده اند..تو خیابون ها پر حوری و پری شده و باید بر خلاف غریزه شون مدام مواظب نگاهشون باشن که هم زنشون چشمشون رو در نیاره هم جهنم رو مجانی برای خودشون نخرن

ارث هم بهش ی قسط میرسه

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون

به همه این ها حرف فمنیست ها رو اضافه کنید، که میگن زشته شوهرتون بهتون نفقه بده یا مهریه یا میگن زن باید پا به پایی مرد بیرون کار کنه

رحمت و مغفرت خداوند بر همهٔ مدافعین ایران عزیز🇮🇷♥️
اتفاقا ب نظر من مرد بودن سخت تره  بخای نخای بار مالی زندگی رو‌ دوش‌مرده صبح تا شب کار کردن بعد ...

دقیقا

من الان نشستم با دخترم کارتون نگاه میکنم و خوراکی و بستنی میخوریم..شوهرم صبح زود رفته سر کار و روز تعطیل هم نداره و بعد از کار باید بره تعمیرگاه و بچه ها بهش گفتن باید مارو ببری گردش و اگر وقت بشه اخرشب خسته باید بیاد و به فکر تفریح و شادی ما باشه..در حالی که ما داریم وقت تلف میکنیم و میخوریم و میخوابیم و منتظریم که شب بشه و خوش بگذرونیم😅

2706