2733
2739
عنوان

اسکراب کف سر امتحان کردین ،؟

149 بازدید | 5 پست

تاثیر داشت رو موهای چرب؟ 

کاشفان کوچه های بن بستیم ،، حرف های خسته ای داریم،،این بارپیامبری بفرست که تنها گوش کند. ....... آهای خانومی که میخونی این متن رو ، تو مجبور نیستی ناراحتیت رو سر آدمای سایت خالی کنی ، سعی کن حس خوب منتقل کنی و تو سایت جای تخلیه عصبانیت نیست 🤝

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سر من بشدت خشکه اصلا چربی تولید نمیکنه و فقط تبدیل به توده میشه الان سه تا توده درآوردم کاش موهای من ...

نه بابا 

موی چرب هم دردسرای خودشو داره 

مخصوصا موهای من که قشنگ گند خورده 

تا چند بعد از حموم چرب میشه 

خیلی بده انگار نه انگار که رفتی حموم 

کاشفان کوچه های بن بستیم ،، حرف های خسته ای داریم،،این بارپیامبری بفرست که تنها گوش کند. ....... آهای خانومی که میخونی این متن رو ، تو مجبور نیستی ناراحتیت رو سر آدمای سایت خالی کنی ، سعی کن حس خوب منتقل کنی و تو سایت جای تخلیه عصبانیت نیست 🤝
2731
خوشبحالت موهات چربی داره همون موهارو سالم نگه میداره

ممنون 

ولی چرب بودن زیاد باشه ریزش مو هم میاره