2733
2734

میدونین چقدره؟گوشتی که از قصابی بخری 

ممنون میشم میدونین بهم بگین

میخوام بخرم بدونم چقدر بهم میدن با پولم

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشت گرم خورشتی گوسفندی سمت ما۶۲۰ تومن.البته که تیکه کامل هم چربی میندازه که واقعا قابل استفاده نیست ولی وزنشو حساب میکنن.چرخ کرده مخلوط گوسفندی وگوساله هم پونصد وخورده ای

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2742

ببین بستگی داره چه قصابی بری . من رفتم گوسفندی گرم با استخوان داشت ۴۸۰ چرخ‌کرده هم گوشت گوساله گرم میگیرم یک کیلو ۴۵۰خودم توی خونه چرخ میکنم . 

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫
منطقه ما گوشت بره کیلویی 460_500

یک کیلو گوشت حدودا چندتا تبکه خورشتی میشه ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙
2740
۶۵۰ خورشتی ۴۵۰ چرخی دیشب خرید بودم تو فروشگاه دیدم این قیمته

یک کیلو از هر کدوم حدودا چقدر میشه ؟چند وعده؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

قیمت گوشت بره ۵۰۰ الی ۶۰۰

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
گوشت گرم خورشتی گوسفندی سمت ما۶۲۰ تومن.البته که تیکه کامل هم چربی میندازه که واقعا قابل استفاده نیست ...

چه گرون .اهل کجایین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706