2733
2734
عنوان

قیمت گوشت گوسفندی گرم خورشتی و قیمت گوشت چرخکرده

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 45 پست
گوسفندی واسه خورشتی خوب نیس آب میشه .برا خورشت گوساله خوبه با قلم

من طعم گوسفندی را برا خورشت دوست دارم فقط 

گوساله را چرخ میکنم 

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙
بسته بندی شده بود بخاطر ماه رمضون مثل اینکه ارزون بود ماعم‌شانسی فهمیدیم خریدیم😁😂

خداراشکر .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙
گوسفندی واسه خورشتی خوب نیس آب میشه .برا خورشت گوساله خوبه با قلم

درسته

حالا اگه واسه مصرف خودتونه گوشت گوسفندی گرمه و بهتره 

ولی اگه واسه خورشت مهمونی میخوای گوشت گوساله بخری بهتره ، چون گوشت گوسفند موقع پخت کوچیک میشه به چشم نمیاد قلیه ها 

2731
اصفهان

اوووخ .منم اصفهانم.بعصی شهرا میریم مسافرت گوشت ارزون تره واقعا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درسته حالا اگه واسه مصرف خودتونه گوشت گوسفندی گرمه و بهتره  ولی اگه واسه خورشت مهمونی میخو ...

نه برا مصرف خودمون میخوام بخرم 

گفتم حدودا مقدار و قیمتو بدونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فکر کنم شما تیکه هاتون بزرگن .چون من فکر میکنم یک کیلو حدودا ۷۰ تیکه را بشه

نمیدونم.ببین دروغ چرا ما یک کیلو گوشت شاید یک پنجمشو چربی میذارن که‌واقعا استفاده نمیکنیم.بعدم گوسفندی اب میشه.بعد مامانمم میگه دوسه بار بیشتر میشه.چشمی میندازه نکه تعدادی. بعد یک قسمتاییش هست بهش میگن شله ای.اونارو ما توی زودپز میپزیم بعد گوشتشو در میاریم واسه خورشت.این قسمت واسه خودمون خوبه نه خورشت مجلسی چون گوشتاش ریش ریشه

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
من که به دلم نیست  ترجیح میدم حجم کمتر بگیرم ولی از قصابی بخرم

منم از قصابی بیشتر دوست دارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم.ببین دروغ چرا ما یک کیلو گوشت شاید یک پنجمشو چربی میذارن که‌واقعا استفاده نمیکنیم.بعدم گوسفن ...

ممنون عزیزمم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوووخ .منم اصفهانم.بعصی شهرا میریم مسافرت گوشت ارزون تره واقعا

اصفهان هرجا یک قیمته.تازه شهرای نزدیک به شهر اصفهان باز یک قیمت دیگه دارن.بعضی شهرا که کلا‌ چه لباس چه خوراکی گرونتر از خود اصفهانن

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
من یه دو کیلو واسه خورشت خریدم ۱۲۰۰ . چرخ گرده هم گوشت خودم مبگیرم درست میکنم باز . ابگوشتی هم دو کی ...

برای چرخکرده چی میگیرین؟شتر و گوساله؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای چرخکرده چی میگیرین؟شتر و گوساله؟

گوساله یا گوسفندی تفاوتی نداره ولی من خودم حس میکنم گوسفندی بهتره چون چربی داره چرخ کردا هم فقط برای شامی و اگر احیانا بخوام دلمه درست کنم 

گوساله یا گوسفندی تفاوتی نداره ولی من خودم حس میکنم گوسفندی بهتره چون چربی داره چرخ کردا هم فقط برای ...

درسته .بگم قصابی خودش بهم میده حتما و میدونه .چون تمام گوسفندی میدونم چرخکرده اش خیلی اب میشه و مخلوط میخریم .ولی نمیدونم چیا با چی مخلوط میکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706