2737
2734
عنوان

شروع چله زیارت عاشورا به نیت سبز شدن دامن منتظرین🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 6036 بازدید | 443 پست

سلام 🌸

ترانه جون مبارک باشه عزیزم 

فاطمه جون حاجتت روا ان شاالله

❤️❤️❤️یک چیزهایی هیچ وقت عادی نمی شود بچه دار شدن مثل یک جادوست. مثل افسانه ای شیرین و عجیب و غریب که سخت می شود باورش کرد. آخر چطور می شود یک دفعه مادر شد. همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت می دهند و می گویند این بچه شماست، همه چیز تغییر می کند. دستت را می گذاری روی شکم و حس می کنی از همین حالا باید قوی تر باشی. باید محافظت کنی از این نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی، همراهش باشی. شروع به تکان خوردن که می کند فکر می کنی دیگر خودت نیستی، دیگر پاهایت روی زمین نیست. لذتی وجودت را می گیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. با گذشت هر روز و هر ماه چقدر عاشق تر می شوی. چقدر قلبت می تپد برایش. برای اویی که هیچ نمی دانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. از همین روزهاست که نگرانش می شوی. که چرا تکان نمی خورد، چرا نمی چرخد، چرا با لگدهایش نمی گوید من اینجام. بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله امام حسین حاجتمونو بده تو این چله .

بچه ها فردا تولد امام حسین اگه دوست داشتید بیاد فردا رو روز بگیریم تو اعمالشونم امده که انشاالله حاجت روا بشیم 

؟؟؟؟!!!!

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

2742

🌼MinA🌼:

"الهي بحق فاطمه و ابيها و بعلها و بنيها و السرّ المستودع فيها اقض حاجتی صل علی محمد و آل محمد"

همگی با هم دعا میکنیم برای سبز شدن دامن منتظران.یا قمر بنی هاشم!شمارو به سرور و اقات قسم به یمن این روز مبارک حاجت ما حاجتمندا رو دریاب.امروز روز عیده.روز تولد مولاتون حسین(ع) زمین و اسمون غرق سرور و شادی شده.همه جا رسمه بزرگتر روز عید به کوچیکتر عیدی میده.یا باب الحوائج!ای سرور و اقا!شما بزرگی کنین بهمون عیدی بدین.دل هممونو با سبز شدن دامن منتظرا شاد کنین.با دست خالی به جشن تولد مولای شما اومدیم مارو دست خالی برنگردونین.آمین🙏🙏

امروز 96/2/10 تلاوت میکنیم زیارت مبارک عاشورا رو به نیت براورده شدن حوائج دوستمون زهرا جون.دعا میکنیم برای سبز شدن دامن خواهرش،حل شدن مشکلاتش،سلامتی خانوادش و گل پسر خوشتیپش😊.زهرا جان ان شاالله دست صاحب اسمت همیشه و همه جا روی سرت.ان شاالله به زودی یه خبر خیلی خیلی خوب میشنوی و عیدیتو میگیری.زندگیت پر از برکت خداوندی❤

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020

سلام ب همه گي

ولادت امام حسين ع امام مهربوني ها مبارك

انشالله ك ب يومن اين روز عزيز و خجسته همون طور ك دل امام علي ع وفاطمه زهرا س شاد شده دل ماهم شاد بشه الاهي امين

2740

🌼MinA🌼:

"الهي بحق فاطمه و ابيها و بعلها و بنيها و السرّ المستودع فيها اقض حاجتی صل علی محمد و آل محمد"

خدارو هزاران مرتبه شکر به خاطر نعمت های زیبایی که به ما ارزانی داشته.خدایا شکرت به خاطر سمیع بودنت به خاطر رحیم بودنت.به خاطر همه خوبیها و زیباییها.به لطف خدا و یمن تولد مبارک امام حسین دیروز دوست خوبمون nini از امتحان سخت انتظار سربلند بیرون اومد و خبر شیرین بارداریشو به گوشمون رسوند.nini جان خیلی برات خوشحالیم.ان شاالله شما هم به شکرانه این عیدی قشنگی که گرفتی توی این روزای مبارک لحظه ای از دعا برای منتظرا غافل نمونی😊

همگی باهم دعا میکنیم برای سبز شدن دامن منتظران.یا حضرت زینب مددی😢.ای اسوه صبر در پیشگاه شما از سخت بودن صبر حرف زدن خیلی کار سختیه.ماها هرچقدرم توی راه انتظار سختی بکشیم و صبر کنیم بازم به ثانیه ای از کربلای شما نمیرسیم😢.بانوی بزرگوار دوستامون خسته و نزار شدن.صبرشون داره تموم میشه.نزارین کاسه صبرشون لبریز شه.نزارین درمونده و ناامید شن.شاید ناامیدی از دنیا رو بشه تحمل کرد ولی ناامیدی از شما بزرگوارا رو.... نه!نمیشه!برای ما مرگ بهتر از ناامیدی از درگاه شماست😢😢.شمارو به برادرتون حسین قسمتون میدیم شفاعت کنین دوستامونو در درگاه الهی.ما ازتون ناامید نمیشیم.دستامونو خالی برنگردونین.آمین🙏🙏🙏

امروز 96/2/11تلاوت میکنیم زیارت مبارک عاشورا رو به نیت دوست خوبمون سحر.سحر از دوستای من خارج از سایته.خیلی مهربونه خیلی..من واسه سبز شدن دامنش نذر کردم.صبرش داره تموم میشه ولی به روی خودش نمیاره😢.براش دعا میکنیم.برای سلامتی خودش همسرش و خانوادش مخصوصا مامان مهربونش که ندیده میدونم خیلی مهربونه.سحر جان ما همه قول میدیم بهت که اخرای انتظارته.ازت خواهش میکنیم صبوری کن تایم امتحانت تموم شه.بعد از اون یه نمره بیست با یه هدیه ناز و خوشگل خدا میزاره تو دامنت.امروز از بغض اشکم دراومد اون روز از خوشحالی زمین و زمان رو برات آذین میبندم😢.به امید اون روز نزدیک🙏

راستی بچه ها سحر به پسر من میگه دیوث😂😂😂😂😂

منتظره دیوثش به دنیا بیاد براش عروس بیاره😂😂

خدایا به حق فاطمه زهرا ببینم اون روز رو.الهی آمین🙏🙏

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
2706