2733
2739
عنوان

شروع چله زیارت عاشورا به نیت سبز شدن دامن منتظرین🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 6035 بازدید | 443 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

🌼MinA🌼:

"الهي بحق فاطمه و ابيها و بعلها و بنيها و السرّ المستودع فيها اقض حاجتی صل علی محمد و آل محمد"

همگی با هم دعا میکنیم برای سبز شدن دامن منتظرا.یا کریم اهل بیت،ای سبط نبی،یا امام حسن مجتبی!از بچگی بهمون گفتن شما کریمی.یه قطره از دریای بیکران کرامتت برای همه ما کافیه😢.دوستامون به دستای پر مهر و محبت شما نیاز دارن.شمارو به حق مادرتون فاطمه زهرا دریغ نکنین.آمین🙏

امروز96/2/8 قراره تلاوت کنیم زیارت مبارک عاشورا رو به نیت دوست خوبمون (jojo(95/11/2 .این دوستمون بعد از یه بارداری ناموفق به تازگی دوباره مورد لطف و عنایت خدا قرار گرفته.قبل بارداریش خیلی بیتابی میکرد و الان شدید محتاج دعاست برای بغل گرفتن فرشته کوچولوش.مهربون بانو هممون برات دعا میکنیم و ایمان داریم یه روز خیلی خوب فرشته نازنینت رو بغل میگیری و به شکرانه این نعمت برای تمام منتظرا دعا میکنی.آمین😊😊

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
2740

🌼MinA🌼

"الهي بحق فاطمه و ابيها و بعلها و بنيها و السرّ المستودع فيها اقض حاجتی صل علی محمد و آل محمد"

قبل از هرچیزی میخوام بگم برای امروز یک خبر خیلی خیلی خوب داریم.دوستمون ترانه همین الان بیبی مثبت داشت😀.ترانه جون خیلی برات خوشحالیم.ان شاالله شما هم به شکرانه این خوشحالی ثانیه ای یاد حاجت منتظرا از قلبت پاک نشه.برای همشون دعا کنی😊

همگی باهم دعا میکنیم برای سبز شدن دامن منتظرا.یا سیدالشهدا،آقای مظلوم،جان و روحمون به فدای شما.در برابر شما ایستادن و طلب حاجت کردن خیلی سخته.زبان قاصر میشه از بیان کلمات😢.یا امام حسین برای دوستامون طلب رحمت داریم.شفاعت شمارو لازم داریم به درگاه خدا.قسمتون میدیم به شیرخواره رباب😢.قسمتون میدیم به نوزاد کربلا😢 دوستامون به واسطه این زیارت مبارک،به واسطه اسم و مرتبه شما پیش خدای رحمان،حاجتشونو به دست گرفتن و اومدن به درگاهتون.دوستامونو دست خالی برنگردونین.آمین🙏🙏🙏

امروز 96/2/9 همه با هم تلاوت میکنیم زیارت مبارک رو به نیت دوستمون فاطمه جون.ایشون از بچه های سایت نیستن.برای حاجت قلبیش دعا میکنیم.برای سلامتی پدرش همسرش خواهرش و شادی روح مادر مهربونش🙏

ان شاالله به زودی یه اتفاق خیلی خوب توی زندگیش رخ میده.

فاطمه جان زندگیت پر از برکت خداوندی❤

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
2706