2737
2739
عنوان

الان بگم یا صبر کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من تا 12 هفتم فقط پدر و مادرم و پدر و مادر همسرم میدونستن باردارم بعدشم فقط به خواهر شوهر کوچیکم گفتم

و الان که دارم هفتهء 17 رو تموم میکنم هنوز به داداشم هم نگفتم

فکر نمیکنم لزومی داشته باشه همه فامیل از بارداری شما مطلع بشن اما همسرت باید بدونه😍

من روزی که میخواستم بیبی چک بزنم همسرم تا دم دستشویی منو مشایعت کرد بعدشم همون پشت واستاد و ثانیه ای یکبار پرسید چی شد😁وقتی گفتم مثبته در رو باز کرد اومد تو😐😐😐

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

گلمممم مبارکهههه ببین بش بگو دل درد درد دارم بریم درمونگاه رفتید بیرون و اول یه لحظه دم سوپری وایسا پد بگیرم 

بعد بدو دوتا بستنی بگیر و بیا تو ماشین بعد بش بگو

البته اگه ماشین دهرید و درمونگاه نزدیک و منطقیه رفتنش

بعدم با چندتا بستنی واسه مهمونا بیاید خونه

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

البته خدانکنه دل درد و پریود

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2706