2737
2739
عنوان

الان بگم یا صبر کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 60 پست

فعلا سرم رو با نی نی سایت درگیر کردم

خودش شک کرده میگه امشب یه چیزیت هست،خدابخیر کنه😁

امیدوارم خوشحالیشو تابلو نکنه من نمیخوام اینا بفهمن😁

ممنون بابت تبریکاتون عزیزان

لحظه ای که مثبت شد اتفاقا دعا کردم هرکسی که میخواد این لحظه رو تجربه کنه

Bazen canin çikar,sesin çikmaz

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرضی بخدا خوبه

ساعت 12 هست دیگه

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2728

چند وقته قصد بارداری داری؟

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

مرضی نینیت خوبه؟

هنوز با تی وی میای سایت؟  

2738

سایه جان تو اقدام بودیم یعنی پیشگیری نداشتیم ولی هی منتظر هم نبودیم 

میدونم شوهرم انتظار نداشت به این زودی بابا بشه ولی ماه اوله که پیشگیری نداریم

Bazen canin çikar,sesin çikmaz

آترین منم پدرم ممنوع کرده به کسی بگیم بارداری منو😳

گفته هر موقع دنیا اومد به فامیل میگیم مرضیه مادر شده😁

در این حد ما محافظه کاریمااااا😁😁😁😁😁😁

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

انشتلله سالم بغلتون بیاد نی نی هاتون مرضی و پریا جون

منم دعا کنید بچه دوم میخوام همسرم بچه نداره ازدواج دوممه

2706