2737
2734
خیلیییی افتضاح.انشالله درست بشه.سیمین جان یه سوال الان صفحه اول سایت موضوعات دو روز گذشته رو وقتی کلیک میکنم باز نمیکنه.مال من اینجوره یا کلاااا این مدلیه!فقط دسترسی به سه تا تاپیک اخر دارم من

از اینجا باز نمیشه؟

http://www.ninisite.com/discussion/topics

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی یار جان دقیقا بگین چه روزی قراره درست بشه ؟؟دیروز گفتین احتمالاتا فردا بروزرسانی درست میشه من الان اومدم میبینم خبری نیست.لااقل سایتو کلن تعطیل کنید وقتی کامل شد بالا بیارینش آخه این چه وضعیه😕

به مرور درست میشه دیروز موضوعات جدید و اسمها درست شدن امروز هم مشکلات دیگه رو رفع میکنن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2731
استیکرها هم خیلی بی نمک شدن قبلیا خیلی بهتر بود .بغل اسم هرکس تو ورژن قبل چراغ روشن بود خیلی خوب بود می فهمیدیم کی آنلاینه کی نیست

استیکرای قبلی رو هم میذاریم ، چراغ انلاین رو هم میذاریم

به مرور درست میشه دیروز موضوعات جدید و اسمها درست شدن امروز هم مشکلات دیگه رو رفع میکنن

دقیقا میشه بگین کدوم اسمها ؟؟الان اینجا خیلی ازبچه ها که هموز هشتگ وعدد جلو اسمشونه؟

موضوعاتم که هنوز فقط سه تا ی آخر نمایش داده میشه😒

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2738

نی نی یار نه اسمها درست شده نه موضوعات دو روز گذشته...

خب چرا همون ورژن قبلی رو نمیارید😑😑

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
دقیقا میشه بگین کدوم اسمها ؟؟الان اینجا خیلی ازبچه ها که هموز هشتگ وعدد جلو اسمشونه؟موضوعاتم که هنوز فقط سه تا ی آخر نمایش داده میشه😒

خیلی ز سمها فقط عدد بودن که الان درست شدن و خیلی ه هم اسمشون عوض شده بود که الان درست شده موضوعات هم درست شده اینجا رو ببین

http://www.ninisite.com/discussion/topics

ببینید الان تمنا و ماری هم گفتن..واقعا این اشکال عمده اش هست چون علنا فقط سه تا تاپیک اخرو ما میتونیم باز کنیم

یعنی میزنید روی بیشتر ببینید باز نمیشه؟

2706