2733
2739
نی نی یار شما فقط حرف خودتونو میزنید نه اسما درست شده نه مرضوعات گذشته موضوعات جدید برا من فقط عین عکس باز نمیشه تو این چند روز یه بروزریانیو درست نکردین ما تغییر کلی نخاستیم چند تا اصلاح همین خود دانید به هر حال این قالب محیطو خیلی دم دستی کرده اون صمیمیتو نداره و بدتر یه سری ماربرا که دارن نفرین و وعده جهنم میدن برا خودشون

منظورم اسمهایی که عدد بودن و اسمهایی که به کاجوش تغییر پیدا کردن هست که درست شده ، موضوعات هم برای بعضی ها باز نمیشه که در دست بررسی هست بروزرسانی و بقیه تغییرات رو انجام میدن 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
من که هنوز کدم،ظاهرا همه اسمشون اومده جز من😢

الان میدم سمتون رو فنی درست میکنن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به هر حال شما باید تمام سعیتونو بکنین سایت پربازدید باشه نه که همه متنفر باشن...

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅

دختر کت وشلوار پوش هستی؟

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2740

بچه ها سایت قدیم 😢😭😭

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔