2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ممنون نی نی یار عزیز که باصبوری جواب میدین 😊قطعی نمیتونین بگین حدودا تاچندشنبه کامل میشه سایت؟

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
خب ببندین سایتو هر وقت کامل درست شد بازش کنیدیکم خسارت به اسپانسرا بدین من که رفتم تا آخر هفته

سایت باید بالا باشه تا مشکلاتشو نشون بده و دیگه اینکه وقتی مشکل حل میشه چک کنن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2740

کاش همون نی نی سایت قبل بیاد 

آخه این ورژن جدیدو هر کاریم کنین خیلی نچسبه 

من قبلا یه حس خوبی به این سایت داشتن انگار تو خونه خودمم ولی الان اصلا دلم نمیخواد بیام اینجا . میام چک میکنم ببینم مثل قبل شده یا نه . آخه من واقعا نمیدونم چرا بعد این همه سال که همه عادت کردن اینکارو کردین خوب امکانات جدیدو روی قبلی اضافه میکردین

این قالب جدید خیلی خیلی اشکال داره

چرا کسی نمیتونه تاپیکی که میزنه رو بترکونه؟ شاید یکی نخواد مشکلات زندگیشو که اینجا مینویسه بعدا آشناهاش بخونن بعد دردل بخواد بعدش پاکش کنه 

چرا انقد صفحه اصلی تبادل نظر بهم ریختس تقسیماتش 

به نظرم هر چقدم که مشکلات این قالب جدیدو حل کنید اصلا مثل قبلی دلنشین و راحت نمیشه

ما میام توی سایت آرامش بگیریم دو کلام دردل کنیم دیگه حوصله و اعصاب اینهمه بهم ریختگی رو تو سایت نداریم

من تایپیکایه مورد علاقم از اول باز میشه روش میزنم بعد باید تا صفحه ی مثلا ۳۰۰۰ برم

این موضوع هم در دست بررسی هست مشکلش

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶

نی نی یار شما فقط حرف خودتونو میزنید نه اسما درست شده نه مرضوعات گذشته موضوعات جدید برا من فقط عین عکس باز نمیشه تو این چند روز یه بروزریانیو درست نکردین ما تغییر کلی نخاستیم چند تا اصلاح همین خود دانید به هر حال این قالب محیطو خیلی دم دستی کرده اون صمیمیتو نداره و بدتر یه سری ماربرا که دارن نفرین و وعده جهنم میدن برا خودشون

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

کسی اینجارو دوست نداره مگه اینکه قالب 80درصد شبیه سایت قبل بشه بایه تغییرات کوچیک 

اونموقع میشه تحملش کرد

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2706