2737
2734

من خوشم نمیاد به بچه هام سر سفره هفت سین پول بدم چون پول برای ما ارزش مادی داره نه بچه 

به نظرتون چی بخرم 

اسباب بازی یا ...

چند تا اسباب بازی دخترانه و پسرانه جذاب پیشنهاد بدید 

دخترم هدفون خریده بودم براش که از کمد دید مجبور شدم بدم پسرم عاشق ماشینه برا دخترم میرم ساعت بخرم ۹ سالشه

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرم ماهیگیری موزیکال دوس داره، ازونا ک سارا و نیکا داشتن

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.
2731
2740
برو تو اسباب بازی فروشی انقد تنوع زیاده به راحتی انتخاب میکنی

باورت میشه همه چیز دارن در حد اشباع شدن 

دیگه نمی‌دونم چی بخرم 

فقط موبایل ندارن که اونم تا ۱۸ سالگی نمیخرم 

واسه همین موندم چی بگیرم 

اسکیت هم نظرم بود ولی پسرم وزنش زیاده حدوده ۶۰ کیلویه نمی‌دونم اسکیت جواب وزنش رو میده یا نه