2737
2734
عنوان

آخه الان وقتش بود؟🤧🤕

1006 بازدید | 41 پست

هفته پیش خونه تکونیم رو تموم کردم و گفتم دوهفته آخر سالو واسه خودم خوش میگذرونم.بلافاصله عادت ماهانه شدم.تموم شد بلافاصله کمرم گرفت و قدمو نمیتونستم صاف کنم دیروز دیدم بهتر شدم گفتم فردا یعنی جمعه میرم بیرون یه کم میگردم که صبح با سرماخوردگی وحشتناک از خواب بیدار شدم.تمام بدنم درد میکنه گلو درد و سردردم.مامانمم زنگ زده داریم میایم خونتون.

دیگه از این بدبیاری تر نمیتونستم داشته باشم آخر سالی😖🤒

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...
وای چ شانسی داری😑احتمالا چشم میخوری زیاد 😂

نمیدونم بخدا صوهرم میگه میری بیرون مواظب باش از آسمون یه چیزی سقوط نکنه بیوفته رو سرت🤦🏻‍♀️😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه سرماخوردگی سادس پارسال من از پنجشنبه غریبان کرونا گرفتم بعدم مهمون داری کردن فقط شانسی که اوردم قبلش خونه تکونی تموم شده بود چون قرص میخوردم برای کرونا پری نشدم

فقط عسل زیاد بخور با مرکبات 

زمان ثابت کرده همتونو...
یه سرماخوردگی سادس پارسال من از پنجشنبه غریبان کرونا گرفتم بعدم مهمون داری کردن فقط شانسی که اوردم ق ...

نه بابا سرما خوردگی ساده چیه؟من لوزه سوم دارم وقتی سرما میخوردم گلوم به شدت عقونت و ورم میکنه و نمیتونم حتی آب دهنمو قورت بدم 

واقعا خیلی بده آدم دم عیدی مریض بشه🤕

چشم حتما استفاده میکنم ممنونم عزیزم🍀

2740
نه بابا سرما خوردگی ساده چیه؟من لوزه سوم دارم وقتی سرما میخوردم گلوم به شدت عقونت و ورم میکنه و نمیت ...

اوه درک میکنم منم لوزه داشتم عمل کردم میدونم چه سرمابخوری چه نخوری چه اذیتی میکنه بهت پیشنهاد میکنم بری عمل کنی راحت میشی

اره واقعا سخته

خواهش میکنم انشاالله زود خوب میشی

زمان ثابت کرده همتونو...

منم خیلی دلم گرفته 

شاغلم دو هفته اس دارم خورد خورد خونه تکونی میکنم تازه پریروز تموم شد گفتم دیگه یکم استراحت میکنم 

دیروز بهم گفتن فردا بیا سرکار (جمعه)و یه مهمونم برام اومده که قراره تا اخر تعطیلات بمونه   

2706