2733
2739

من خیلی تو زندگیم سختی کشیدم از نظر روحی هم خیلی از اطرافیان اسیب دیدم نمونش خانواده شوهرم،که موش ازمایشگاهی بودم براشون و کلفت،و هرکاری من کردم و بد بود و بابتش عذابم دادن برای این دختره هنوز نیومده عادیه،و انقد برام خسیس بازی در اوردن که حسرت یه مراسم درست درمون تو دلم موند،برای عقدم حتی ی جورابم برام نگرفتن و ارایشگاهم نبردنم،خونه ی عاقد رفتیم و اونجا یه سفره عقده قدیمی کرایه کردن که بعد ها فهمیدم مادرشوهرم راضی نبوده و بنظرش هزینه اضافی بوده و بارها بهم گفت،خلاصه هیچکاری برام نکردن خانوادمم انقد صبورن چیزی نمیگفتن،مثلت پسرشونم خیلی خاطرخوام بودو چندبار اومد و رفت تا بابام موافقت کنه چون سنم کم بود البته شوهرمم سنش کم بود و کم تجربه خلاصه...کلی ازم کار کشیدن اذیتم کردن بین منو شوهرم دعوا انداختن به پوششم گیر دادن انقدی داغونم کردن که حالا یروز اسنترا نخورم باید یسره گریه کنم از غمباد،حالا جاریم نیومده براش دارن برنامه میچینن ببرنش بهترین خانه عقده شهر،براش قراره تو خونه جشن نامزدی بگیره مادرشوهرم،ارایشگاه و..منم خیلی بهش فکر میکنم و ناراحتم این روزا،شوهرم میگه چرا ضعف نشون میدی چرا برات مهمه،ولی نمیفهمه منم ارزو داشتم من تک دختر بابام بودم مثلا،راستش خیلی حس حسادت دارم این روزا نیومده ازش بدم میاد از خانواده شوهرمم متنفر ترم که همه برنامه هاشونو با اشتیاق و پررویی جلو میگن کارایی که برای من نکردن و تو دلم شد حسرت،این دختره هم وضع مالی پدرش و همه چیزش در حد بابای خودمه،وضع مالی خانواده شوهرمم مثل وقتیه گه منو شوهرم باهم ازدواج کردیم حتی اون زمان دلار ارزون بود و وضعشون بهتر بود،پس چرا انقد اول راه دارن اذیتم میکنن😔من یه ماه پیش متاسفانه سقطم داشتم(لطفا دلیلشو نپرسین بچه ها)حال روحیم خیلی بدترم شده اونوقت این داستانم اومده روش،انگار میدونن حساسمم بدتر میکنن

منِ او🌹🍃

امشب شب جاریه

من دخترمرو به دنیا نیاوردم اون منو متولد کرد💖🫂 من به اون زندگی ندادم اون بود که به جسم خسته و مرده ی من زندگی بخشید... آره من هرسال اون روز رو به اسم اون اما برای خودم جشن تولد میگیرم 😇 اینجا خیلیا به من لطف دارن میگن امضات قشنگه👩‍❤️‍💋‍👩 قلم خودمه 🚫کپی ممنوع🚫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حق داری عزیزم 🥲🥲

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 ولی هیچ چیز زیباتر از این نیست که پس از دل مردگی دراز ، بار دیگر نور در وجود تو سر بردارد...🙂 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌
2740
خانواده شوهر منم هیچجچ کاری برام نکردن ولی بدرک حالمو بد کنم برا اونا؟ ول کن بابا

خب متاسفانه من افسردگی دارم و خیلی برام عذاب اوره ی موضوعی که مثلا شما راحت بتونی ازش بگذری عزیزم

منِ او🌹🍃
خب متاسفانه من افسردگی دارم و خیلی برام عذاب اوره ی موضوعی که مثلا شما راحت بتونی ازش بگذری عزیزم

عزیزم والا منم افسرده ام!

زندگی عالی هم ندارم

اما تمرکزم روی خودمه 

به شکت اعتماد کن. به اعتمادت شک...🖤

بچسب ب خودتو و شوهرتو زندگیت یه سری اتفاقا کنترلش از دسترس ما خارجه واسشون غصه نخور و اوقات خودت و تلخ نکن 

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤

بیخیال بابا من سه تا جاری دارم واسه هر کدوممون یه جور فرق گذاشتن ولی برام مهم نیس دیگه خودمو‌ باهاشون مقایسه نمیکنم آرامش دارم

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706