2752
2734
عنوان

جاریم هنوز نیومده ولی بهش حسودیم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 33 پست
گلم شما موقع خواستگاری و بله برون و سر سفره عقد که میدیدی اگه شرایط دلخواهت نبود و اون سفره عقد داغو ...

شهرمون کوچیکه من که نمیتونستم ابروی بابامو ببرم تو شهر کوچیک حرفش همه جا میپیچید،اما اره شوهرم دستش بازه و خوبه ولی زبون نداره از حق منو خودش جلوی خانوادش دفاع کنه و اونا هر کار کنن به چشمش بد نمیاد و این اذیتم میکنه،اره حتما اینکارو میکنم بلکه یکمی دلک خنک شه

منِ او🌹🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برادر شوهرت پس چرا اینو الان گرفتتش😐😂

اون یه روانیه ب تمام معناس،بعد چند روز باهاش دوباره مچ شد،و منو فقط خراب کرد ک اصلا برام مهم نیست ولی کلا برادرشوهرم جای ده تا خواهرشو ب تنهایی پر میکنه از مارموز بودن و دو بهم زنی و حسادت

منِ او🌹🍃
شهرمون کوچیکه من که نمیتونستم ابروی بابامو ببرم تو شهر کوچیک حرفش همه جا میپیچید،اما اره شوهرم دستش ...

غصه نخور عزیز دلم زندگیت رو تلخ نکن فقط پیش فامیلاشون تیکه بنداز آبروشونو ببر خیلی نامحسوس 

2731