2737
2739
عنوان

دیدن خون بعد از دفع مدفوع

51232 بازدید | 12 پست

برای کسی پیش اومده ؟ بعد از دفع مدفوع بدون درد و سوزش و اینا خون دیده شه ؟ ضمن اینکه دفع با فشار و مدت زمان طولانی در سرویس بهداشتی انجام شه اقدام خاصی باید انجام شه ؟ 

تعداد رای : 1
نظرسنجی
1
1
100%
2
0
0%

شقاق یا بواسیر

شقاق معمولا اگه به درجه خیلییییی داغون برسه درد وسوزش داره ومیتونه هم نداشته باشه

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام این نشانه اینه که یبوست دارید...این خونریزی از علایم اولیه مبتلا شدن به بواسیر یا هموروییده...  برو دکتر و یبوست رو درمان کن و ازش پماد آنتی همورویید بزن تا زخم داخل مقعدت خوب شه و خونریزی نداشته باشی

صلوات برای سلامتی امام زمان و تعجیل در فرجشان

منم بعد زایمانم با این مشکل مواجه شدم ولی درد و سوزش امونمو بریده بود😣

بارها وبارها رفتم دکتر وپماد وقرصای گوناگونو خوردم ولی تو سایت یکی گفته بود قرص ژله ایی امگا بخر ژل داخلشو بمال بخودت

این کارو کردم ابی بود رو آتیش

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

2740
منم بعد زایمانم با این مشکل مواجه شدم ولی درد و سوزش امونمو بریده بود😣بارها وبارها رفتم دکتر وپماد وقرصای گوناگونو خوردم ولی تو سایت یکی گفته بود قرص ژله ایی امگا بخر ژل داخلشو بمال بخودتاین کارو کردم ابی بود رو آتیش

ببخشید به بیرون مقعد میزدی ژل رو 

یا توی مقعد؟

عسل طبیعی اصلللل عالیهههههههه

دوازده ساعت یکبار زده بشه کمی داخل

روغن زیتون هم اصل و یا روغن نارگیل اصل، نشد کنجد دبگه، اونم روزی چند بار و علی خصوص قبل و بعد از دفع

قبل و بعد از دفع علی خصوص بعدش ۲۰ دقیقه وان یا تشت اب گرم

و اینکه ابدا یبوست یا اسهال نشه و فیبر و اب کافی مصرف بشه

و در طول دفع ابدااااااااااااا زور زده نشه

ما لعبتکانیمو و فلک لعبت باز