2733
2734
عنوان

طلاق با یه بچه ۹ماهه

268 بازدید | 19 پست

سلام من شاغلم ۲۶سالمه یه بچه ۹ماهه هم دارم،اینجا غریبم با انتخاب خودم با غریبه ازدواج کردم خودش خوبه مرد زندگیه اما از دست مادرش خیلییییییی کشیدم خیلی اذیتم کرده خیلی ها

شوهرمو دوس دارم اما وقتی میبینم جلوی مادرشو نمیگیره ازش دلسرد میشم 

جای من بودین چیکار میکردین؟میموندین مادرشم تحمل میکردین یا جدا میشدین؟

خدایا کمی آرامش فقط همین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بمون زندگیتو بساز

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2742

چرا واقعا جدا شی زندگیتو جمع کن هر چند آدم عصبی باشه هر فکری تو سرش میاد خدایی فکر کن بخوای دلیل طلاق رو به بچت بگی چی میگی من و بابات خیلی خوب بودیم به خاطر مادربزرگ‌ جدا شدیم ! اونم میگه مرسی به خاطر همچین چیزی منو بچه طلاق کردی 

قلق مادرش رو به دست بیار   باهاش معربون باش

به جون بچم انقدر مهربونی کردم بهش حد نداره اما نمیفهمه و فقط اذیتم میکنه،هرچی بیشتر محبت میکنم بدتر حس میکنه وظیفمه

خدایا کمی آرامش فقط همین
2740
بی عرضگی همسرم هم هست

سعی کن راضیش کنید برین پیش مشاور نمی‌دونم مادرشوهرتت چیکار می‌کنه نهایت کمتر برو پیشش یه گوشت در باشه یه گوشت دروازه بزار هر چی میخواد بگه شما کار خودتو بکن زندگی خودتو داشته باش بیشتر به همسرت برس 

خونتون عوض کنید براش پرستار بگیرید تنها نباشه

پسرش زیر بار نمیره،پول پرستار هم نداریم

امشب مهمون داشتم اولین بار بود تو این ۳ سال داییم اینا اومده بودن بچه هاش شلوغن می‌دویدن اینور اونور از پایین زنگ زد که چخبره سروصدا میکنید شوهرم هم گفت مهمون داریم پاشد اومد بالا 

موند با ما شام خورد آخرشم موقع خواب رفت

ماهم همه دور و بر ۳۰سال،مادرشوهرم نزدیک ۷۰

حس خوبی نداشتم به بودنش

خدایا کمی آرامش فقط همین
سعی کن راضیش کنید برین پیش مشاور نمی‌دونم مادرشوهرتت چیکار می‌کنه نهایت کمتر برو پیشش یه گوشت در باش ...

من مجبور نباشم نمیرم اصلا برم هم در حد یه ساعت،گوش هم نمیدم چه میگه حرف زدنی فقط بله بله میگم و تموم 

اونم خونه ما کمتر میاد،اما تا یکی میاد خونمون اینم پامیشه میاد خودکار😐

خدایا کمی آرامش فقط همین
پسرش زیر بار نمیره،پول پرستار هم نداریم امشب مهمون داشتم اولین بار بود تو این ۳ سال داییم اینا اومد ...

با شوهرت حرف بزن باید راضیش کنی ب مادرش حداقل بفهمونه این چیزا‌زو‌

ناخن کار نی  نی سایت 💅
2706