2737
2739
عنوان

عذاب وجدان میگیرم نانزدمو تو خرج بندازم😐😐🤕🤧

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 34 پست
چجوری الویتش باشم ؟ من به جز خوراکی نمیدونم دیگه چی بخوام😩🤕

گفتم بالا چجوری خرج کنی 

درضمن خواسته هاتو با دعوا و دستوری نگو عشوه بیا خرش کن😂

متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
هر چی که لازم داری  هر چی که میخوای

نمیدونم چی لازم دارم؟

میشه برام مثال بزنی مثلا خودت چی لازم داری

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نه بابا چرا باید دعوا کنم قشنگم 😅💕❤️

نمیدونم اخه این قضیه ازوناس ک نظرات متفاوتی توش هست

ولی خب خوشحال شدم هم نظریم😁❤️

پشت هر آدمی یه داستانه   و    پشت هر داستانی یه آدم...🌱ساده عبور نکن از دنیایی که فقط یکبار تجربه اش میکنی🍃🧡
نمیدونم اخه این قضیه ازوناس ک نظرات متفاوتی توش هست ولی خب خوشحال شدم هم نظریم😁❤️

فدامدا😍

متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2728
هر ماه اصلاح برو آرایشگاه  روتین پوست و مو داشته باش  ناخن بکار  هر دو ماه یکبار ه ...

اصلاح تا قبل عروسی نمیتونم انجام بدم🤕

ناخن نمیتونم بکارم نماز میخونم

لباس اخرین بار چند ماه پیش خریدم الان بازم دلم هوس کرده

نامزدم میگه پول ندارم😩

چجوری لباس بخوام ازش

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه