2737
2734
عنوان

عذاب وجدان میگیرم نانزدمو تو خرج بندازم😐😐🤕🤧

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 34 پست
عزیزم برای خودت ارزش قائل شو اگ نداشت نمیخرید و اینک داره تلاش میکنه برای شریک زندگیش ک خوشحللش کنه ...

آدم زمانی اولویت طرف میشه که دغدغه طرف باشه 

همیشه زن هایی که زیاد خرج میکنن به خودشون میرسن اولویت اول شوهرن چرا؟ چون شوهر مدام به فکره اینه پولشو خرج فلان چیز خانمش بکنه

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
برا باباتم ایطور بودی :/؟😂😂

اره

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وظیفشه  از الان نخوای دیگه دستش به خرج نمیره هااا

نمیدونم چی بخوام ازش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
آدم زمانی اولویت طرف میشه که دغدغه طرف باشه  همیشه زن هایی که زیاد خرج میکنن به خودشون میرسن ا ...

درست ریپلای زدید؟

پشت هر آدمی یه داستانه   و    پشت هر داستانی یه آدم...🌱ساده عبور نکن از دنیایی که فقط یکبار تجربه اش میکنی🍃🧡
2742
آره آفرین انقد خرج نکن تبدیل شه به وظیفه برات بعد ازدواج یه قرون هم زورش بیاد خرجت کنه از اون طرف پو ...

پولاشو همش خرج دوستاش مامانش خواهر متاهلش…میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست ریپلای زدید؟

بله داشتم حرف شمارو تایید میکردم 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
نمیدونم فقط میگم از خودت براش یه آدم بدون هزینه نساز که عادت کنه و بعدها هم وضعش خوب شد بگه ولش بابا ...

چجوری بدون هزینه نباشم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پولاشو همش خرج دوستاش مامانش خواهر متاهلش…میکنه

معلومه دیگه تو نکنی خرج بقیه میکنه دیدم که میگم 

به خودت بیا دختر همیشه هم خرج خانواده اش نمیشه ها از من گفتن

2740
بله داشتم حرف شمارو تایید میکردم 

عاها ترسیدممم😂😂چند بار خوندمم گفتم خدایاا منم ک همینو گفتمم ی جوری دعوایی طور اومد تو نظرم🤣❤️

پشت هر آدمی یه داستانه   و    پشت هر داستانی یه آدم...🌱ساده عبور نکن از دنیایی که فقط یکبار تجربه اش میکنی🍃🧡
نمیدونم چی بخوام ازش 

هر چی که لازم داری 

هر چی که میخوای 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
اصلا عذاب وجدان نگیرتت منم‌مثل تو بودم  تو یکسال عقد فقط یکی‌خزیدم  بعد عروسیمون سه چهار ...

چجوری پرخرج باشم

از نامزدم خوراکی بخوام برام میخره ولی اباس اینا دیر به دیر میخره خیلی اذیت میسم لباسام تکراری هستن🤕🤧

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چجوری بدون هزینه نباشم؟

هر ماه اصلاح برو آرایشگاه 

روتین پوست و مو داشته باش 

ناخن بکار 

هر دو ماه یکبار هم یه دست لباس بگیر حالا بستگی به خودت داره خونگی بخری بیرونی یا لباس زیر 

مناسبت هارو جشن بگیر 

البته بستگی به توانش داره بر حسب حقوقش خرج کن 

آدم زمانی اولویت طرف میشه که دغدغه طرف باشه  همیشه زن هایی که زیاد خرج میکنن به خودشون میرسن ا ...

چجوری الویتش باشم ؟

من به جز خوراکی نمیدونم دیگه چی بخوام😩🤕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاها ترسیدممم😂😂چند بار خوندمم گفتم خدایاا منم ک همینو گفتمم ی جوری دعوایی طور اومد تو نظرم🤣❤️

وای نه بابا چرا باید دعوا کنم قشنگم 😅💕❤️

چجوری پرخرج باشم از نامزدم خوراکی بخوام برام میخره ولی اباس اینا دیر به دیر میخره خیلی اذیت میسم لب ...

نمیدونم وضع نامزدت در چ حده ولی حداقا دوماهی یه بار مانتو بخر

یا رفتی بازار حتی شده یه شال برای خودت بخر یا اصلا دیدی پول نداره یه بستنی

بعدم‌همیشه دنبال لباس ارزون نباش وگرنه اینم برای عادت میشه

خیلیم‌خرج‌نکن که تو‌زندگی‌خودت سختی بکشی

اینطور نیست که حرفی برای گفتن نداشته باشیم.                    درحقیقت حرفای ناگفته زیادی داریم.      اماچون هر انچه که تابه امروز گفته ایم بی فایده بوده دیگر سکوت کرده ایم... 
2706