2733
2739

عقدیم 

چکار کنم عذاب وجدان نگیرم هرچیزی برام میخره بعدش عذاب وجدان میگیرم میگم پول نداره یا پولاش تموم میشه چکار کنم😩😩😩😩

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وظیفشه 

از الان نخوای دیگه دستش به خرج نمیره هااا

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2728

عزیزم برای خودت ارزش قائل شو اگ نداشت نمیخرید و اینک داره تلاش میکنه برای شریک زندگیش ک خوشحللش کنه

هروقت نداشت و نتونست بگو فدای سرت ولی وقتی خودش اوکیه تو حرص نخورر چون ن تو لذت میبری ن میزاری اون حس تلاشه و رضایتو داشته باشه

پشت هر آدمی یه داستانه   و    پشت هر داستانی یه آدم...🌱ساده عبور نکن از دنیایی که فقط یکبار تجربه اش میکنی🍃🧡
2740

آره آفرین انقد خرج نکن تبدیل شه به وظیفه برات بعد ازدواج یه قرون هم زورش بیاد خرجت کنه از اون طرف پولاشو یا خرج خوار مادرش میکنه یا شلوارش دو تا میشه 😒🦦

متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

نمیدونم فقط میگم از خودت براش یه آدم بدون هزینه نساز که عادت کنه و بعدها هم وضعش خوب شد بگه ولش بابا این با فلان قدر پولم قانعست برم پولم یه جا دیگه خرج کنم 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

اصلا عذاب وجدان نگیرتت

منم‌مثل تو بودم  تو یکسال عقد فقط یکی‌خزیدم 

بعد عروسیمون سه چهارماهیی یکی بعد یه بار بعد دوماه یه مانتوو دیدم خوشم اومد اومدم بخرم گفت توکه تازه خریدی چندبار این موضوع تکرار شد و همش می گفت تو از فلانی بیشتر خریدی

حالا همونی که می گفت ماهی دوتا مانتو و...می خرید یه بار شوهرش نگفت نخر

بعد اون منم شروع کردم خرج کردن الان دیگه چیزی نمیگه

اینطور نیست که حرفی برای گفتن نداشته باشیم.                    درحقیقت حرفای ناگفته زیادی داریم.      اماچون هر انچه که تابه امروز گفته ایم بی فایده بوده دیگر سکوت کرده ایم... 
2706